Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living

person Autor: Sweet Living list In: Artykuły On:
Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living

Sezon Wiosna-Lato 2019 w Sweet Living Home Inspiration został zainaugurowany premierą porcelanowej kolekcji Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living.

 To niezwykły projekt, o którym z nieukrywanymi emocjami i radością opowiadały podczas uroczystego spotkania twórczynie linii szlachetnej porcelany – Małgorzata Rozenek-Majdan oraz współwłaścicielki showroomu Katarzyna Klekowska i Małgorzata Milcarz. Kolekcja powstała jako zwieńczenie kilku miesięcy pracy nad wyborem motywu dekoracyjnego, rozmiarów i kształtów poszczególnych naczyń. Hampton Collection to także owoc długoletniej przyjaźni, jaka łączy znaną wszystkim z wyczucia estetyki, bardzo dobrego stylu i gustu Małgorzatę Rozenek-Majdan.

 Limitowana kolekcja obejmuje 11 elementów, tworzą ją: filiżanki do kawy, filiżanki do herbaty, talerze deserowe, talerze obiadowe, talerze głębokie, dwa różne talerze do serwowania, misa, waza i sosjerka. Kombinacja tak dobranych naczyń pozwala na kompletną aranżację stołu, zarówno do codziennych posiłków, jak i uroczystych przyjęć. Naczynia są sprzedawane pojedynczo oraz w kompletach na 6 i 12 osób, dzięki czemu, bez względu na budżet, każdy ma możliwość doświadczania przyjemności obcowania z tymi pięknymi przedmiotami o wysublimowanym wzornictwie. Delikatne w dotyku i kontakcie z ustami szkło porcelany sprawi, że ulubione chwile relaksu przy popołudniowej herbacie czy kawie zmienią się w prawdziwy rytuał, przenosząc nas myślami w miejsca wypełnione atmosferą elegancji i subtelności.

 Każdy element zastawy oznakowany został na spodzie znakiem handlowym: na okrągłym polu w kolorze nawy blue wpisaliśmy platynową czcionką: Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living.

Od najmniejszej filiżanki do kawy, po obszerną i elegancką wazę, każdy z elementów zastawy został pieczołowicie przemyślany, tak pod względem bryły jak i sposobu zdobienia.

Wszystkie produkty z linii Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living są ozdobione trzema delikatnymi paskami w kolorach szarości navy blue i platyny. Navy blue to szczególny odcień błękitu w jednej z jego najciemniejszych gradacji, lekko zamglony, stonowany, doskonale akcentuje elegancki charakter porcelany, idealnie wpisując ją w stylistykę nadmorskiego Hampton. Zestawiona z błękitem platyna to wspaniałe wyważenie między srebrem a złotem, ponieważ platyna sama w sobie pozbawiona jest chłodu typowego dla srebra – przyglądając się jej uważnie można dostrzec eteryczne nuty złota.

Powściągliwa kompozycja kolorystyczna i minimalistyczny deseń to ukłon w stronę klasyki. Tak ozdobiona porcelana nigdy nie wyjdzie z mody i wyśmienicie wpisze się w każdy styl, w każde pokolenie, w każdą uroczystość.

Najnowsza, autorska zastawa stołowa oferowana w butiku Sweet Living Home Inspirations idealnie harmonizuje z uroczystym odświętnym stołem, ale także z niezrównaną lekkością i bezpretensjonalnością będzie funkcjonować na co dzień, umilając chwile spędzane przy śniadaniu czy codziennym rodzinnym obiedzie. Bezsprzeczną zaletą linii Hampton Collection jest nie tylko jej piękne wzornictwo, ale także fakt, iż można ją myć w zmywarce i stosować do zapiekania w piekarniku.

 Warto pamiętać, że jakość zastawy stołowej świadczy o guście i klasie właścicieli domu. Szykowne, luksusowe wnętrza zobowiązują do zachowania nienagannego stylu w każdym detalu, szczególnie w kwestii tak istotnej, jaką jest porcelana, nie bez powodu będąca od zawsze synonimem szlachetnego pochodzenia i swoistą wizytówką statusu. W domach o silnych tradycjach porcelana jest przekazywana z pokolenia na pokolenie, ilustruje dzieje rodu i bardzo często stanowi powód do dumy.

Mając to wszystko na uwadze, oddajemy dzisiaj w Wasze ręce produkt najwyższej jakości, ufając, że zechcecie celebrować najważniejsze chwile przy stole z porcelanową zastawą Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living.

 Zobacz linie porcelany Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living.

Zdjęcia z oficjalnej premiery porcelany Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living, która odbyła se 26 marca 2019 r. w showroomie Sweet Living* * *

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień