Promocja

Projekt pokoju dziecięcego "Twoje dziecko wkracza w nowy etap życia? Zaaranżuj z nami jego nową przestrzeń"

Promocja obowiązuje od 2 kwietnia 2024, do północy 30 kwietnia 2024 roku.

W celu skorzystania z promocji, prosimy przesłać na maila; info@sweetliving.pl chęć wzięcia udziału w Promocji. W tytule maila prosimy wpisać „Pokoje dziecięce” w treści maila prosimy zamieścić określenie potrzeb i przesłanie zdjęć inspiracyjnych oraz podanie wymiarów (szerokość, wysokość i długość pokoju), prosimy także o wysłanie wyraźnych zdjęć pomieszczenia, wykonanych ze wszystkich stron.

Po zapoznaniu się z przesłanymi materiałami oraz potrzebami, Sweet Living prześle dane do Państwa potrzebne do przedpłaty na konto, przedpłatę w wysokości [999 PLN] należy uiścić przed rozpoczęciem prac nad projektem.

Projekty będą przygotowywane według kolejności zgłoszeń. Klient otrzyma na maila wizualizację 3D projektu aranżacji przestrzeni przeznaczonej dla dziecka. Klient ma prawo do jednej poprawki projektu.

Będzie nam niezmiernie miło, jeśli po realizacji projektu zechcę się Państwo podzielić z nami zdjęciami tych nowych pokoi dla dzieci lub młodzieży.

_______________________________________________________________________________________________

Studio projektowe Sweet Living

Już od ponad dekady kreujemy wnętrza szyte na miarę Waszych potrzeb. Studio projektowe Sweet Living to oczko w głowie Katarzyny Klekowskiej – współzałożycielki marki i projektantki wnętrz.  Jego powstanie to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie rynku na wysublimowane i niesztampowe wnętrza urządzone z charakterem. Jako kreatorka pięknych wnętrz, mentorka i artystyczna dusza Katarzyna uważa, iż każda przestrzeń wymaga indywidualnego podejścia, poznania prawdziwych potrzeb człowieka oraz jego niespełnionych marzeń. To właśnie w Studiu Projektowym Sweet Living tworzone są miejsca z duszą, w których spędzanie czasu jest jednym z najpiękniejszych doznań w życiu. Nasze wieloletnie doświadczenie, inspirujące, międzynarodowe szkolenia w najbardziej luksusowych showroomach interior desing na świecie gwarantują Państwu, że każdy projekt wymarzonego wnętrza będzie zachwycający, wyjątkowy i zgodny z obowiązującymi trendami.

Holistyczne projektowanie ekskluzywnych przestrzeni.

Wszystko co nas otacza składa się z energii. Każdy najmniejszy przedmiot ma swoją wibrację i znaczenie dla całości wszechświata. Nasze holistyczne podejście do kreowania wyjątkowych i niepowtarzalnych przestrzeni zabiera naszych klientów w niepowtarzalną podróż do lepszego życia w otoczeniu piękna płynącego z wnętrza. Kolor, kształt, zapach, dotyk, pierwsze wrażenie to wszystko ma ogromne znaczenie dla naszego dobrostanu.

Każda przestrzeń wymaga indywidualnego podejścia, poznania prawdziwych potrzeb człowieka oraz jego niespełnionych marzeń. Nasi architekci pięknego życia odkryją przed państwem nieograniczone możliwości tworzenia eleganckich miejsc z duszą, w których spędzanie czasu będzie jednym z najpiękniejszych doznań w państwa życiu.

Projektowanie wnętrz - nowoczesne i kompleksowe

Nasz proces tworzenia projektu zaczyna się od marzeń naszych klientów a kończy na zachwycie nad efektem końcowym realizacji. Poddajemy wnętrza prawdziwym metamorfozom, dbając o każdy najmniejszy detal i komfort klienta w trakcie całego procesu.

Mamy ogromne doświadczenie poparte licznymi opiniami naszych zachwyconych Klientów w tworzeniu oryginalnych, luksusowych wnętrz, przepełnionych wygodą i funkcjonalnością.

STUDIO PROJEKTOWE SWEET LIVING OFERTA

KONSULTACJE PROJEKTOWE

ZOBACZ

PROJEKT KONCEPCYJNY MOODBOARD

ZOBACZ

HOME STAGING

ZOBACZ

KOMPLEKSOWA USŁUGA PROJEKTOWA

ZOBACZ

1. KONSULTACJE PROJEKTOWE

Odbierasz klucze do swojego wymarzonego apartamentu i nie wiesz co dalej? A może po prostu chcesz coś zmienić w swoim wnętrzu tylko nie wiesz co? Nie potrzebujesz jednak kompleksowej usługi projektowej, a jedynie fachowej porady odnośnie rozplanowania mebli czy doboru kolorystyki? Konsultacja projektowa to usługa właśnie dla Ciebie! To Ty sam decydujesz ile godzin potrzebujesz, a my dokładamy wszelkich starań by w możliwie jak najbardziej przystępny sposób pomóc Ci stworzyć Twoją wymarzoną przestrzeń domu, biura czy miejsca pracy. 

konsultacja w siedzibie firmy i on-line: pierwsza godzina 400 zł/h, każda następna 300 zł/h

konsultacja z dojazdem do Klienta na terenie Warszawy: 1000 zł do 2 h, każda kolejna godzina 400 zł /h

2. PROJEKT KONCEPCYJNY – MOODBOARD

Nie jesteś pewien czy Twój aktualny układ funkcjonalny to jest właśnie to czego potrzebujesz? Marzysz by Twoje wnętrze nabrało nowego życia za pomocą małych zmian? Z chęcią przeprowadzimy lifting Twojej dotychczasowej przestrzeni lub zaaranżujemy Twoje wnętrze zupełnie od podstaw, a efekty naszej pracy przedstawimy w formie zestawienia zdjęć proponowanych produktów w formie moodboardu oraz oferty wraz z kompleksową wyceną wszystkich uwzględnionych elementów.  

Stawka za projekt  koncepcyjny 1 m/kw. to 100 zł, przy zrobieniu zamówienia w Sweet Living na kwotę brutto 20000 zł, połowa kwoty za projekt jest odliczana od zamówienia. 

3. HOME STAGING

Jako kobiety, wiemy jak ważne jest pierwsze wrażenie, bo przecież robi się je tylko raz! Dlatego jeśli sprzedajesz mieszkanie, dom czy apartament lub myślisz nad jego wynajmem pomożemy Ci sprawić, żeby Twoja dotychczasowa przestrzeń życia stała się jak najbardziej interesująca w oczach potencjalnego nabywcy. Nasze profesjonalne doradztwo pomoże Ci wydobyć atuty prezentowanej nieruchomości, przy jednoczesnym ukryciu jego ewentualnych mankamentów. 

 4. KOMPLEKSOWA USŁUGA PROJEKTOWA     

ETAP PIERWSZY – rozmowa i poznanie potrzeb Klienta              

Każdy projekt cechuje indywidulane podejście. Dlatego tak ważne jest dla nas pierwsze spotkanie, podczas którego czerpiemy wiedzę odnośnie oczekiwań, preferencji oraz stylu życia naszych Klientów. Dbamy o to aby zaproponowana przez nas wizja przestrzeni spełniała oczekiwania estetyczne i była zgodna z najnowszymi trendami, ale przede wszystkim była funkcjonalna i jak najlepiej dopasowana do codziennych nawyków i wymagań jego domowników.

ETAP DRUGI – opracowanie koncepcji

To właśnie na tym etapie zapadają najważniejsze decyzje odnośnie całościowej koncepcji wnętrza, jego układu funkcjonalnego, a także kolorystyki i stylistyki. Opracowany projekt to nasz autorski i unikalny pomysł na dane wnętrze za który osobiście odpowiada – Katarzyna Klekowska – projektantka i współzałożyciela Sweet Living Home Inspirations. 

ETAP TRZECI – wizualizacja

To etap, w którym stworzony przez nas model 3d nabiera rzeczywistego wymiaru, a nasi Klienci mogą poczuć się jego domownikami. Za każdym razem dokładamy wszelkich starań by prezentowana przez nas wizualizacja była jak najdokładniejszym odwzorowaniem prezentowanych w niej produktów. 

ETAP CZWARTY – realizacja i nadzór inwestorski

Projekt to nie tylko wizualizacja, ale przede wszystkim realizacja! Etap czwarty to ostatni z etapów kreacji naszej nowej rzeczywistości. Coś co nas wyróżnia to projekty tworzone „pod klucz”.

Od lat współpracujemy ze sprawdzonymi ekipami wykonawczymi w zakresie wszelkich prac remontowo-budowlanych, z którymi zawieramy umowy w imieniu inwestora. Dodatkowo zamawiamy niezbędne materiały  i czuwamy nad harmonogramem  prac. Jesteśmy z Państwem na każdym etapie inwestycji aż do momentu jej całkowitego ukończenia. Następnie stylizujemy przestrzeń, dbając o najmniejszy detal, tak by zaprezentowana wizualizacja znalazła odzwierciedlenie w rzeczywistości, a Państwa marzenia o idealnym wnętrzu zostały spełnione.

Indywidualnie wyceniamy kompleksowe projekty wnętrz, ogólna stawka za projekt 1 m/kw. to 200 zł, przy zrobieniu zamówienia w Sweet Living na kwotę brutto 50000 zł, połowa kwoty za projekt jest odliczana od zamówienia. 

NASZE REALIZACJE I PROJEKTY

Nasze wszystkie realizacje znajdą Państwo na naszej stronie, w naszym showroomie Sweet Living w Warszawie oraz w licznych publikacjach w mediach.

PENTHOUSE MARBELLA - PROJEKTREZYDENCJA JÓZEFÓW - PROJEKT I REALIZACJA

IMG_5092.jpg IMG_5128.jpg IMG_5153.jpg
IMG_5243.jpg IMG_5397.jpg

APARTAMENT MARBELLA - PROJEKT I REALIZACJA W HISZPANII

SALON%201.jpg SALON%204.jpg
%C5%81AZIENKA%20MASTER.png ŁAZIENKA MASTER 2 (1).jpg holl_1.jpg
29716191754669663466824336968161127146941339n.jpg

WILLA W LONDYNIE - PROJEKT WNĘTRZA I MEBLI

PROJEKT 3 (1).jpg

REZYDENCJA TARNÓW - PROJEKT

WILLA W MAGDALENCE - PROJEKT I REALIZACJA

APARTAMENT STARE BIELANY - PROJEKT I REALIZACJA

WILLLA POD WARSZAWĄ - PROJEKT I REALIZACJA

POKOJE DZIECIĘCE - PROJEKTY

POK%C3%93J%20DZIEWCZYNKI%203.jpg POK%C3%93J%20DZIEWCZYNKI.png

POKÓJ DLA CHŁOPCA - PROJEKT I REALIZACJA

1A%20(1).jpg

POKÓJ DLA DZIEWCZYNKI - PROJEKT I REALIZACJA

a3.png a2_1.png
IMG_20240315_162823.jpg

POKÓJ DLA NASTOLATKI - PROJEKT

9 (1).jpg

PROJEKTY KUCHNI

Modern Classic_1.jpg

APARTAMENT ŻOLIBORZ - LIFTING WNĘTRZA

BUTIK MRS. DRAMA - PROJEKT I REALIZACJA

drama.jpg

GABINET PODOLOGICZNY - LIFTING WNĘTRZA, PROJEKT I REALIZACJA

SALON NAIL CLINIC - PROJEKT I REALIZACJA

LONDYN NAIL & SPA - LIFTING WNĘTRZA