B2B linia mebli i dodatków SL Collection

Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy dla sklepów wnętrzarskich na terenie całej Polski. Produkty, które projektuje, produkuje i dystrybuuje Sweet Living to wyżej wymieniona marka SL Collection.

Jako producent mebli na zamówienie SL Collection zapraszamy do współpracy firmy, które potrzebują indywidualnych rozwiązań w swoich wnętrzach. Wykonujemy meble tapicerowane; krzesła i fotele oraz stoły, stoliki kawowe, witryny, szafki, biurka, pufy, skrzynie i cały czas rozszerzamy ofertę mebli na zamówienie. Potrzebujesz wyposażyć gabinet lub biuro w ciekawe i oryginalne meble, zgłoś się do nas, zaaranżujemy wystrój wnętrza, zrobisz zakupy z rabatem. Meble SL Collection cieszą się uznaniem w całej Polsce, Katowice, Wrocław, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Szczecin, to tylko niektóre miasta gdzie trafiają.

Prezenty firmowe

Sweet Living oferuje produkty odpowiednie na każdą okazję, prezenty kupione u nas będą uniwersalne, ponadczasowe i doskonałe jakościowo.

Dla producentów

Sweet Living współpracuje z wieloma producentami akcesoriów do wystroju wnętrz. Jeśli jesteś producentem materiałów wnętrzarskich, dodatków lub dekoracji, masz ciekawe wzory, wpisujące się w stylistykę proponowaną przez Sweet Living, skontaktuj się z nami, prześlij zapytanie na: sklep@sweetliving.pl.