Nasza firma powstała z pasji, marzeń i kobiecej przyjaźni

zestaw_infinity.jpg zestaw_infinity.jpg zestaw_infinity.jpg

Sweet Living Home Inspirations powstało w Warszawie w 2010 roku z połączenia pasji do pięknych wnętrz i głębokiej przyjaźni założycielek firmy - Katarzyny Klekowskiej i Małgorzaty Milcarz, które miały wspólne marzenie, aby zmaterializować swoją pasję i uwielbienie do pięknych wnętrz, przekuwając wizję w rzeczywistość. Spełnione prywatnie jako matki wspaniałych dzieci, napędzane wspólną fascynacją i zamiłowaniem do piękna i elegancji, postanowiły sprawić, aby świat był jeszcze piękniejszy i zawsze w najlepszej jakości.

Nasza dostępność ułatwia życie naszym Klientom

Niezmiennie od ponad 12 lat ekskluzywny Showroom Sweet Living mieszący się w Miasteczku Wilanów w Warszawie w połączeniu z przyjazną platformą internetową, tworzą unikalny koncept, który wyznacza najgorętsze trendy na rynku Home & Decor, przyciągając niezmiennie uwagę naszych wiernych, jak i zupełnie nowych wymagających Klientów.

Najwyższa jakość bez kompromisów

Początkowo salon Sweet Living był inspirującym miejscem z luksusowymi meblami, dekoracjami i dodatkami do wnętrz najbardziej znanych światowych marek.  Dbałość o każdy szczegół, dobór produktów i przepiękne aranżacje z czasem zapoczątkowały udział w prestiżowych sesjach zdjęciowych i programach telewizyjnych. Sweet Living przez wiele lat organizowało wiele ciekawych i prestiżowych wydarzeń, brało także udział w tworzeniu lokalnej wilanowskiej społeczności, zbiórkach charytatywnych i akcjach humanitarnych.

Projektujemy niepowtarzalne przestrzenie w technologii 3D

Od projektowania eleganckich dodatków i mebli Sweet Living wraz z upływem czasu przeszło do kompleksowego projektowania wnętrz, home liftingu oraz home stagingu, realizacji scenografii i sesji zdjęciowych dla wielu marek premium. Na rynku warszawskim powstało wiele apartamentów i rezydencji sygnowanych jakością Sweet Living. Wraz z rozwojem firmy pojawiły się kolejne przestrzenie i projekty, także komercyjne gdzie wyjątkowość Sweet Living zawsze była cechą charakterystyczną, rozpoznawaną przez szerokie grono wielbicieli stylu Premium Class. Przez lata stworzyliśmy tysiące rozbudowanych projektów architektonicznych wnętrz i wizualizacji 3D, przygotowanych w najbardziej innowacyjnych technologiach oraz w pełni gotowych do nadzoru i realizacji.

Autorska kolekcja uszyta z marzeń

Pasja tworzenia i otaczania się pięknymi przedmiotami zainspirowały nas do stworzenia wyjątkowej autorskiej linii luksusowych mebli oraz dodatków SL Collection. Znakomita część produktów SL Collection produkowana jest w Polsce przez wysokiej klasy artystów rzemiosła. W kolekcjach Sweet Living każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno miłośnicy klasyki jak i najnowszych, często odważnych trendów. Meble, tekstylia, dodatki i dekoracje SL Collection, to gwarancja dobrego smaku, ekskluzywności, świetnej jakości i funkcjonalności.  

Innowacje to nasza specjalność

W 2019 roku we współpracy z Magorzatą Rozenek-Majdan powstała elegancka linia porcelany Hampton Collection.  To ponadczasowa i funkcjonalna porcelana z klasycznym, eleganckim wzorem. To pierwsza na rynku porcelana, pokryta platyną z możliwością mycia w zmywarce. Przepiękne zestawy porcelany idealnie się prezentują w bardzo wielu domach naszych wymagających Klientów.

Dzięki nowym usługom, takim jak Home Concierge, Home Hotline oraz otwarciu się na rynki zagraniczne i nowe holistyczne podejście także do świata biznesu, stawiamy zawsze potrzeby Klienta na pierwszym planie i spełniamy nawet najbardziej niesamowite marzenia.

Zaprojektuj z nami swoje piękne życie

W ostatnim czasie w Sweet Living obserwujemy coraz większe zapotrzebowanie naszych Klientów nie tylko na funkcjonalne i piękne projekty wnętrz, ale także na holistyczne podejście do przestrzeni, gdzie człowiek i przedmioty funkcjonują w pełnej harmonii i tworzą niesamowity balans, dający poczucie szczęścia i niesamowitego komfortu. Lata doświadczeń w pracy z naszymi Klientami zaowocowały autorską koncepcją projektowania wnętrz z dobrą energią, które mają za zadanie łączyć piękno płynące w wnętrza człowieka i z jego otoczenia jednocześnie. Zapraszamy na niepowtarzalną podróż do dobrego życia ze Sweet Living!

Sweet Living Home Inspirations w mediach społecznościowych: Instagram / Facebook