Z naszym wyjątkowym zestawem Infinity moment, Święta Bożego Narodzenia będą zupełnie inne. Będą spokojne, błogie, bez niepotrzebnych stresów i nerwowych sytuacji. Będą czasem refleksji i zajrzenia do swojego wnętrza, zauważenia siebie i swoich potrzeb. Brzmi jak bajka dla dzieci o św. Mikołaju? Nie. To jest rzeczywistość, którą już dziś możesz zaprojektować i przygotować siebie oraz swoje otoczenie do zupełnie innych, pełnych dobrej energii Świąt bożego narodzenia!

Zestaw Christmas Infinity moment będzie cię wspierał w tym procesie zmiany. Zawiera on wszystko co potrzebujesz, aby podwyższyć wibracje twoje oraz twojego otoczenia, tworząc atmosferę zrozumienia, płynących z serca życzeń, głębokich wzruszeń i wybaczenia.

W zestawie Infinity Moment Gold SL Collection: Ręcznie robiona naturalna podstawka do rytuałów z ekocementu powierzchnia niejednorodna, drewno Palo Santo, gałązka białej szałwii, eleganckie zapałki oraz aroma terapeutyczny olejek energetyzujący wraz z instrukcją stworzenia momentu rozkwitu twoich niepowtarzalnych możliwości.

zestaw_infinity.jpg swieca_palo_santo.jpg infinity_zapalki_1.jpg

Ekskluzywne wieszaki Pure Intention by SL Collection

Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu elegancie wieszaki z linii Pure Intention SL Collection.

Wieszaki są wykonane z drewna w kolorze białym, szarym, różowym mają złote zawieszki eleganckie napisy i logo. W każdej pięknej garderobie powinny się znaleźć idealne wieszaki. Wieszaki można kupić w zestawie lub pojedynczo.

wieszaki1.jpeg wieszaki2.jpeg

Christmas Collection w Sweet Living

Jak co roku w Sweet Living możecie się zainspirować i kupić ozdoby i piękne dekoracje świąteczne do domu, firmy. Zapraszamy Państwa także po eleganckie prezenty. Kolekcja Christmas to przede wszystkim przepiękne dekoracje na Chinkę, ozdoby stołu, wianki świąteczne, eleganckie obrusy, podkładki i serwetki. Nie zabraknie też eleganckiej zastawy, szkła i dekoracji na stół świąteczny, tace, patery ozdobią każde świąteczne spotkanie. Poduszki i koce świąteczne to już must have każdej kolekcji Chrstmas. W tym roku królują zestawy przemiłych w dotyku poduszek w klasycznej bieli i czerwieni oraz poduszki 3D w kształcie laski Mikołaja i gwiazdek.

christmascollection1.jpg christmascollection2.jpeg

Kolekcja St. Moritz by SL Collection

To piękny powrót tkaniny boucle, w tej kolekcji ukazały się abażur, pufy i poduszki dekoracyjne.

Ta ciekawa strukturalna tkanina w architekturze wnętrz obecna od dawna, teraz świętuje swój wieki come back. Puf wykonany z tej tkaniny, abażur czy poduszka są ozdobione metkami z Eko- skóry.

kolekcja_1.jpg kolekcja_2.jpeg

Kolekcja Windsor by SL Collection

Poduszki dekoracyjne, abażury oraz podkładki z tej serii to stylowe kraty. Stonowana kolorystyka elegancki designe, wykończenie z eko-skóry i najpiękniejsze kolory kolekcji Windsor pięknie się prezentują w każdym wnętrzu.

kolekcja_windsor.jpg kolekcja_windsor2.jpg kolekcja_windsor1.jpg