Projektowanie wnętrz Premium Class - event Home&Balance

person Autor: Sweet Living list In: Artykuły On:
Projektowanie wnętrz Premium Class - event Home&Balance

HOME & BALANCE TO NOWA HOLISTYCZNA KONCEPCJA PROJEKTOWANIA WNĘTRZ W WERSJI PREMIUM CLASS

17 listopada 2022r w Warszawie, w showroomie Sweet Living odbyła się premiera nowej HOLISTYCZNEJ KONCEPCJI PROJEKTOWANIA WNĘTRZ HOME & BALANCE zgodnie z najnowszymi światowymi trendami, które bazują na balansie pomiędzy energią wnętrza człowieka a jego otoczeniem. To innowacyjne podejście odpowiadające na obecne potrzeby nowej rzeczywistości nie tylko na rynku nieruchomości, jako pierwsza wprowadziła do swojej strategii firma Sweet Living Home Inspirations z Warszawy i przedstawiła jej założenia licznie przybyłym na premierę osobistościom showbiznesu, które tłumnie odwiedziły tego wieczoru eleganckie, holistyczne wnętrza znanego Showroomu na Wilanowie.

Nowe podejście do kreowania niepowtarzalnych przestrzeni zakłada, że wszystko co nas otacza składa się z energii. Człowiek też jest energią i wchodzi w interakcje z każdym elementem swojego otoczenia. Nowatorskie holistyczne podejście przenosi dotychczasowe tradycyjne projektowanie wnętrz w zupełnie inny wymiar, zabierając klientów w niepowtarzalną podróż do lepszego życia w otoczeniu wyjątkowego piękna płynącego z wnętrza zarówno samego człowieka jak i eleganckiego otoczenia.

Kolor, kształt, zapach, dotyk, pierwsze wrażenie to wszystko ma ogromne znaczenie dla naszego samopoczucia w danym otoczeniu. Dlatego każda przestrzeń wymaga uważności i poznania prawdziwych potrzeb Klienta, aby nowe miejsce zaprojektowane do życia lub pracy dla danej osoby, wydobywało jej największy możliwy potencjał i dodawało energii do życia, do działania oraz przyciągało dobrostan w każdej postaci. Architekci Pięknego Życia ze Sweet Living Home Inspirations odkryli po raz pierwszy w Polsce autorski koncept nieograniczonych możliwości tworzenia eleganckich miejsc z duszą, w których spędzanie życia i realizacja marzeń zawodowych będzie jednym z najpiękniejszych doznań człowieka. Podczas wieczornej Gali miała miejsce premiera ekskluzywnych, holistycznych usług takich jak HOME CONCIERGE, HOME HOTLINE, PROJEKTOWANIE WNĘTRZ Z DOBRĄ AURĄ, a wszystko to można było podziwiać na nowej platformie www.sweetliving.pl

Ten nowatorski koncept holistycznego projektowania przestrzeni zgromadził bardzo liczne grono osób zainteresowanych wzmocnieniem swoich życiowych przestrzeni dobrą energią i został bardzo entuzjastycznie przyjęty i przyciągnął wiele znanych osobistości show biznesu m.in. Małgorzata Rozenek – Majdan, Dawid Woliński, Karolina Szostak, Krzysztof Miruć, Mateusz Borek, Sebastian Mila, Marcin Żewłakow, Marta Dąbrowska, Sambor Czarnota.

Sweet Living Home Inspirations – to nowoczesny SHOWROOM i PLATFORMA ONLINE www.sweetliving.pl, zrzeszająca najlepszych specjalistów od projektowania eleganckich holistycznych przestrzeni w Polsce i oferująca wyjątkowo bogatą ofertę z branży INTERIOR DESIGN. Niezmiennie od lat Klientami tej firmy są najbardziej znane osobistości w Polsce i za granicą, a ich projekty zyskują coraz większą sławę wśród zarówno osobistości medialnych jak i Klientów poszukujących rozwiązań najwyższej jakości podążających za najnowszymi trendami światowymi i potrzebami wymagających Klientów. Partnerami tej firmy są takie marki jak: Riviera Maison, Eichholtz, Ralph Lauren, Thibaut, MRS Drama, Max Benjamin i inne.

akpa20221117_sweetliving_pp_4199.jpg

akpa20221117_sweetliving_pp_3702.jpg

FOTO: AKPA

Jastrząb Post

WP Kobieta

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień