Ekskluzywne ręczniki - Sweet Living

Ręczniki

Elegancki ręcznik plażowy lub łazienkowy to ładny dodatek, który uprzyjemni Twoją kąpiel lub pobyt na plaży. Atrakcyjna kolorystyka ręczników od Sweet Living, ich bardzo dobra jakość oraz ciekawy design sprawiają, że będzie to inwestycja na długi czas. 

Ekskluzywne ręczniki SL Collection 

Ciekawą propozycją w naszym sklepie są ekskluzywne ręczniki z serii Royal SL Collection i Time for SPA. Wykonane zostały z wysokiej jakości bawełny premium, są miękkie w dotyku i chłonne. W naszym internetowym sklepie dostępnych jest kilka kolorów ręczników: granat, czerń, biel, beż, szary, grafit. U nas znajdziesz ręczniki w różnych rozmiarach, zatem sprawdzą się dla całej Twojej rodziny. Z serii Time for SPA dostępne są także dywaniki łazienkowe.

Ekskluzywne ręczniki Mrs. DRAMA

Mrs. DRAMA to autorska marka Małgorzaty Rozenek-Majdan, która na pierwszym miejscu stawia najwyższą jakość materiałów. Dostępne w naszym internetowym sklepie ekskluzywne ręczniki Mrs. DRAMA wykonane zostały z wyjątkowej egipskiej bawełny. Jest ona uznawana za jeden z najbardziej luksusowych materiałów na świecie. Charakteryzuje ją niezwykła miękkość, co czyni ją świetnym wyborem dla posiadaczy wrażliwej, delikatnej skóry. W produkcji zastosowano innowacyjną technologię Ultrasoft, która gwarantuje doskonałą chłonność. Piękne karmelowe i kremowe kolory nadadzą Twojej łazience ciepła i niepowtarzalnego klimatu.

Podkategorie

Active filters