Sweet Living Home Inspirations to ekskluzywny showroom i sklep internetowy z wyposażeniem wnętrz i inspiracjami, to także zespół zaangażowanych i kreatywnych specjalistów. Dołącz do nas!

W związku z dynamicznym rozwojem Sweet Living aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Senior e-commerce Specialist

Twoje obowiązki:

● Zarządzanie i rozwój sklepu internetowego opartego na silniku PrestaShop

● Współpraca z agencją optymalizującą treści i struktury witryny pod kątem SEO w celu poprawy widoczności w wyszukiwarkach internetowych

● Wdrażanie strategii marketingowych online we współpracy z agencją marketingową, w tym kampanii reklamowych i newsletterów

● Analiza danych oraz monitorowanie wskaźników wydajności, w celu ciągłego doskonalenia strategii e-commerce

● Organizacja procesu wysyłki zamówień oraz obsługa klienta w zakresie składanych zamówień online, opieka posprzedażowa

● Przygotowanie i wysyłka mailingów do klientów

● Kompleksowa obsługa zamówień z platform Marketplace na platformie Miracle

● Współpraca z zespołem projektantek oraz obsługi sklepu stacjonarnego jako synergii działania wszystkich kanałów sprzedaży i promocji

Wymagania:

● Doświadczenie w obszarze obsługi e-sklepu i/lub platform e-commerce

● Mile widziana znajomość obsługi platformy PrestaShop lub analogicznych

● Lekkie pióro do tworzenia treści na potrzeby www oraz mailingu

● Praktyczne rozumienie zasad SEM/SEO w tworzeniu treści i reklam sprzedażowych

● Bardzo dobra znajomość narzędzi służących do promocji w Internecie

● Łatwość nauki i wykorzystania nowych technologii

● Własna inicjatywa i kreatywność w działaniu

● Umiejętności komunikacyjne, wysoka kultura osobista i cierpliwość (konieczna przy obsłudze

klienta)

● Umiejętność analizy danych i podejmowania decyzji opartych na danych

● Samodzielność w działaniu oraz umiejętność efektywnej organizacji pracy

● Język ang. na poziomie B1.

Oferujemy:

● Stałe wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od osiąganych wyników

● Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę lub b2b - jak chcesz

● Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie z markami i klientami premium

● Pracę w dynamicznym i kreatywnym zespole (docelowo 5 osobowy zespół)

● Ciekawe wyzwania e-commerce i duża przestrzeń do rozwoju kompetencji sprzedażowych marek premium w nowoczesnych kanałach sprzedaży online.

● Zniżki na firmowe produkty i usługi

● Spotkania integracyjne

● Praca stacjonarna w godz. 9.00 -17.00, poniedziałek - piątek

● Dofinansowanie szkoleń i kursów z zakresu e-commerce po okresie próbnym

Chcesz dołączyć do nas lub dowiedzieć się więcej o ofercie pracy?

Wstąp do nas na kawę - zostaw CV i porozmawiajmy.

Znajdź nas: Instagram.com/SweetLivingHomeInspirations

Pobierz ofertę pracy w PDF

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Do CV prosimy dołączyć następującą klauzulę poufności: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji, jak również na potrzeby przyszłych rekrutacji dla firmy Sweet Living K. Klekowska, M. Milcarz sp.j. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".