OBRAZ OLEJNY "EPOKA LATA V" JOANNA PILKOWSKA

SL/JP400
5 500,00 zł
Obecnie brak na stanie
help_outlineZapytaj o produkt
OBRAZ OLEJNY "EPOKA LATA V" JOANNA PILKOWSKA

OBRAZ OLEJNY "EPOKA LATA V" JOANNA PILKOWSKA

Akceptuję zasady polityki prywatności  

tag_faces 550 pkt w Programie Lojalnościowym
  POMOC W WYBORZE

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  GWARANCJA ZWROTU

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Obraz olejny autorstwa Joanny Pilkowskiej zatytułowany "Epoka lata V". Taki obraz doskonale pasuję do wnętrz nowoczesnych jak i klasycznych. Piękna ilustracja wprost z nadmorskiej miejscowości, delikatne odcienie błękitu. Obraz w rozmiarze  100X130 cm, olej na płótnie.

  Joanna Pilkowska artystka z Warszawy, ur. 1982 r. z wykształcenia jest architektem krajobrazu oraz filologiem. Absolwentka Studiów Podyplomowych na Wydziale Malarstwa i Rysunku Akademii sztuk Pięknych im. W. Strzemińskiego w Łodzi. Studia architektoniczne z pewnością miały wpływ na niekończące inspiracje formami urbanistycznymi oraz przestrzeniami przyrodniczymi. W swojej sztuce szuka kompromisu harmonii i wyobraźni. Poszukując w malarstwie czegoś więcej niż tylko konwencjonalnego zapisu przestrzeni. Modyfikuje formę i kolor rzeczywistości aby oddać charakterystyczną indywidualną ekspresję.

Preferujemy odbiór osobisty dzieł sztuki w showroomie Sweet Living w Warszawie, ewentualnych zainteresowanych kupnem prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy na adres: sklep@sweetliving.pl

SL/JP400

Opis

Wymiary
100X130 CM
Materiał
olej
płótno
Kolor
biały
błękitny

Może ci się również spodobać