ALBUM LOUIS VUITTON MARC JACOBS

ALBUM LOUIS VUITTON MARC JACOBS

SL/9780847837571
350,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
ALBUM LOUIS VUITTON MARC JACOBS

ALBUM LOUIS VUITTON MARC JACOBS

Akceptuję zasady polityki prywatności  

tag_faces 35 pkt w Programie Lojalnościowym
  POMOC W WYBORZE

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  GWARANCJA ZWROTU

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Ta fascynująca publikacja przedstawia role, jakie odegrało dwóch mężczyzn, przekształcając niewielki warsztat w dziewiętnastowiecznym Paryżu w jedną z najbardziej znanych i uznanych marek na świecie Louis Vuitton.

Znany zarówno z kunsztu, jak i wysmakowanego designu Louis Vuitton założył swój luksusowy dom w 1854 roku. Pierwsza połowa tej publikacji śledzi innowacje Vuitton, który mało znany warsztat produkujący bagażniki w Paryżu, przekształcił w imperium.  Pierwszorzędne i nigdy wcześniej nie widziane przykłady kunsztu Vuitton wraz z modą, która do nich trafiła, są najważniejszymi z tych rozdziałów. Druga część książki analizuje rolę Marca Jacobsa jako dyrektora kreatywnego Louisa Vuittona (od 1997), który przejął dom Louisa Vuittona w nową erę dzięki serii współpracy z artystami i projektantami - takich jak Takashi Murakami, Richard Prince, i Stephen Sprouse - a także zaprojektowanie linii bardzo udanych i pożądanych ubrań dla firmy.

Badając dwie rozbieżne, ale często podobne kariery, sto lat od siebie, Louis Vuitton / Marc Jacobs jest nie tylko warstwowym studium ewolucji luksusowej marki w ciągu ostatnich 150 lat, ale także świętowaniem technicznych i designerskich innowacji w nowym stuleciu.


Pozycja idealna na prezent dla wielbicieli stylu i mody i oczywiście Louis Vuittona. Książka w kolorze białym i beżowo-złotym.

Ilość stron: 300

Oprawa: twarda z obwolutą

Język: angielski

Format: 297 x 262 x 33 mm

Data wydania: 2012

Wydawca: RIZZOLI PUBLICATIONS

SL/9780847837571
9780847837571

Opis

Wymiary
25,4 x 3,8 x 32,6 cm
Materiał
papier
Kolor
biały
różowy

Może ci się również spodobać