OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA SHARP UA-HG60E-L PLASMACLUSTER

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA SHARP UA-HG60E-L PLASMACLUSTER

SHARP/UA-HG60E-L
2 999,00 zł
Obecnie brak na stanie
help_outlineZapytaj o produkt
OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA SHARP UA-HG60E-L PLASMACLUSTER

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA SHARP UA-HG60E-L PLASMACLUSTER

Akceptuję zasady polityki prywatności  

tag_faces 300 pkt w Programie Lojalnościowym
  POMOC W WYBORZE

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  GWARANCJA ZWROTU

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania. Oczyszczacz powietrza Sharp to przede wszystkim opatentowana technologia wydzielania jonów Plasmacluster, które skutecznie oczyszczają powietrze. W badaniach firmy Sharp wykazano skuteczną inaktywację SARS-CoV-2 w kroplach unoszących się w powietrzu za pomocą technologii Plasmacluster. Można by oczekiwać, że jest ona przydatna do zmniejszenia ryzyka infekcji w zaludnionych pomieszczeniach, w tym w biurach, domach, placówkach medycznych. Powodują usuwanie unoszących się w powietrzu grzybów i pleśni. Zmniejszają podatność na przyleganie niepożądanych wirusów, bakterii i grzybów do powierzchni mebli lub ścian w pomieszczeniach. Technologie Plasmacluster ION i mechanicznego oczyszczanie powietrza redukują smog. We współpracy z University Putra Malaysia udowodniono, że technologie Plasmacluster Ion i technologia mechanicznego oczyszczania powietrza firmy Sharp ma wpływ na redukcję smogu w pomieszczeniach.  Jony Plasmacluster redukują do 98% Toluenu i do 70% Pentanonu.  Redukcja elektryczności statycznej. Emitowane w sposób zbilansowany jony Plasmacluster, reagują zarówno na ładunki dodatnie, jak i ujemne, znajdujące się na przedmiotach, z których pochodzi elektryczność statyczna.  Upiększające efekty skóry dzięki jonom Plasmacluster o wysokiej gęstości. Cząsteczki wody otaczające jony Plasmacluster przylegają do powierzchni skóry, tworząc "powłokę cząsteczek wody". W ten sposób utrzymuje się wilgoć w warstwie keratynowej skóry. Usuwanie uporczywych zapachów za pomocą Plasmacluster. W łatwy sposób pozbędziesz się niechcianych zapachów nikotyny, czy zapachu potu z używanych ubrań. Technologia ta pomoże również  w usunięciu nieprzyjemnych zapachów stęchlizny z pomieszczeń i szaf.

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania

UA-HG60E-L

Technologia jonowa Plasmacluster emitująca jony dodatnie i ujemne skutecznie

• zabija bakterie, wirusy, alergeny, pleśń

• usuwa nieprzyjemne zapachy i ładunki elektrostatyczne

• poprawia nawilżenie skóry

Skuteczne oczyszczanie powietrze dzięki 3 poziomom filtracji i doskonałej cyrkulacji powietrza gwarantowanej przez tylny wylot powietrza 20°

Tryb natrysku jonowego zapewniający bardzo wysoką gęstość jonów

Tryb punktowy PCI zapewniający wysoką skuteczność w odległych obszarach pomieszczenia

Wydajność nawilżania: 630 ml/h

Pojemność zbiornika: 3,0 l

Przepływ powietrza: 72 - 408 m³/h

Technologia jonowa

W domu można odetchnąć: Unikalna technologia jonowa plasmacluster wykorzystuje jony dodatnie i ujemne do bezpiecznego i naturalnego zwalczania w pomieszczeniu irytujących i upośledzających wirusów, zarazków i zapachów. Jednocześnie następuje redukcja ładunków elektrostatycznych. Jej skuteczność została potwierdzona w dokładnych badaniach. Dzięki temu można cieszyć się świeżym, czystym powietrzem i po prostu dobrze się czuć.

Nawilżanie

Suche powietrze w salonie może być problemem dla skóry, układu oddechowego i zdrowia - nie tylko w przypadku alergików. System nawilżania przeciwdziała temu zjawisku. Pomaga utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu i tworzy prawdziwie dobry klimat dla Ciebie i Twojego ciała.

System filtracji

System filtra składający się z 3 poziomów: Filtr wstępny, filtr zapachów, filtr HEPA

Ustawienia

5 ustawień: / maks. / śr./ nis. / pyłki / uśpienie

Kąt wylotu powietrza

Aby zapewnić zdrowy klimat w pomieszczeniach oczyszczacz, powietrza rozprowadza powietrze przez panel ażurowy ustawiony pod kątem 20 stopni. Wielką zaletą tego rozwiązania jest to, że pył zagarniany z podłogi jest następnie kierowany do oczyszczacza powietrza. Tam jest odfiltrowywany, dzięki czemu pokój jest czystszy i świeższy.

Dane oczyszczacza powietrza detektor jakości powietrza

Wszystko jest pod kontrolą: W tym trybie wentylator dostosowuje się automatycznie. Aby tak się działo, czujniki określają, jaka wydajność oczyszczania jest wymagana. Dzięki temu możesz mieć pewność, że oczyszczacz powietrza firmy Sharp zawsze działa optymalnie, nawet gdy używa się go przez dłuższy czas.

Tryb Plasmacluster Spot

Masz wrażenie, że bakterie i wirusy czepiają się zasłon, sof, dywanów i ubrań? Wyczuwasz w pokoju stęchły zapach? W takich przypadkach ten specjalny tryb przywróci świeżość i czystość w pomieszczeniu. Jony plasmacluster są uwalniane do przodu w dużej gęstości i usuwają wszystko to, co drażni nos i zmiesza dobre samopoczucie.

Wskaźnik

Wskaźnik czystości powietrza

Czujniki

PM2.5 / czujnik kurzu, czujnik zapachów, czujnik wilgotności, czujnik temperatury, czujnik światła, czujnik ruchu

Wyłącznik czasowy

Funkcja timera

Blokada przed dziećmi

Zabezpieczenie przed dziećmi

Obszar stosowania

Obszar oddziaływania (bez funkcji wilgotności) do 50 m kw.

Obszar nawilżania

Obszar oddziaływania (z funkcją wilgotności) do 30 m kw.

Hhałas

Poziom hałasu 24 - 53 dB

Przepływ powietrza

Przepływ powietrza: 72 - 408 m³/h

Zużycie prądu

Moc 5,0 - 72 W

Blokada

Kółka z blokadą

Materiał głównej części

Obudowa plastikowa

Szczegóły dotyczące badań nad technologią Palsmacluster znajdą Państwo bezpośrednio na stronie producenta Sharp.

SHARP/UA-HG60E-L

Opis

Wymiary
Materiał
tworzywo
Kolor
jasny szary

Może ci się również spodobać