OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA SHARP UA-HG40E-T PLASMACLUSTER

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA SHARP UA-HG40E-T PLASMACLUSTER

SHARP/UA-HG40E-T
1 999,00 zł
Obecnie brak na stanie
help_outlineZapytaj o produkt
OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA SHARP UA-HG40E-T PLASMACLUSTER

OCZYSZCZACZ POWIETRZA Z FUNKCJĄ NAWILŻANIA SHARP UA-HG40E-T PLASMACLUSTER

Akceptuję zasady polityki prywatności  

tag_faces 200 pkt w Programie Lojalnościowym
  POMOC W WYBORZE

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  GWARANCJA ZWROTU

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania. Oczyszczacz powietrza Sharp to przede wszystkim opatentowana technologia wydzielania jonów Plasmacluster, które skutecznie oczyszczają powietrze. W badaniach firmy Sharp wykazano skuteczną inaktywację SARS-CoV-2 w kroplach unoszących się w powietrzu za pomocą technologii Plasmacluster. Można by oczekiwać, że jest ona przydatna do zmniejszenia ryzyka infekcji w zaludnionych pomieszczeniach, w tym w biurach, domach, placówkach medycznych. Powodują usuwanie unoszących się w powietrzu grzybów i pleśni. Zmniejszają podatność na przyleganie niepożądanych wirusów, bakterii i grzybów do powierzchni mebli lub ścian w pomieszczeniach. Technologie Plasmacluster ION i mechanicznego oczyszczanie powietrza redukują smog. We współpracy z University Putra Malaysia udowodniono, że technologie Plasmacluster Ion i technologia mechanicznego oczyszczania powietrza firmy Sharp ma wpływ na redukcję smogu w pomieszczeniach.  Jony Plasmacluster redukują do 98% Toluenu i do 70% Pentanonu.  Redukcja elektryczności statycznej. Emitowane w sposób zbilansowany jony Plasmacluster, reagują zarówno na ładunki dodatnie, jak i ujemne, znajdujące się na przedmiotach, z których pochodzi elektryczność statyczna.  Upiększające efekty skóry dzięki jonom Plasmacluster o wysokiej gęstości. Cząsteczki wody otaczające jony Plasmacluster przylegają do powierzchni skóry, tworząc "powłokę cząsteczek wody". W ten sposób utrzymuje się wilgoć w warstwie keratynowej skóry. Usuwanie uporczywych zapachów za pomocą Plasmacluster. W łatwy sposób pozbędziesz się niechcianych zapachów nikotyny, czy zapachu potu z używanych ubrań. Technologia ta pomoże również  w usunięciu nieprzyjemnych zapachów stęchlizny z pomieszczeń i szaf.

UA-HG40E-T

Technologia jonowa Plasmacluster emitująca jony dodatnie i ujemne skutecznie

• zabija bakterie, wirusy, alergeny, pleśń

• usuwa nieprzyjemne zapachy i ładunki elektrostatyczne

• poprawia nawilżenie skóry

Skuteczne oczyszczanie powietrze dzięki 3 poziomom filtracji i doskonałej cyrkulacji powietrza gwarantowanej przez tylny wylot powietrza 20°

Tryb natrysku jonowego zapewniający bardzo wysoką gęstość jonów

Tryb punktowy PCI zapewniający wysoką skuteczność w odległych obszarach pomieszczenia

Wydajność nawilżania: 400 ml/h

Pojemność zbiornika: 2,5 l

Przepływ powietrza: 60 - 240 m³/h

Technologia jonowa

W domu można odetchnąć: Unikalna technologia jonowa plasmacluster wykorzystuje jony dodatnie i ujemne do bezpiecznego i naturalnego zwalczania w pomieszczeniu irytujących i upośledzających wirusów, zarazków i zapachów. Jednocześnie następuje redukcja ładunków elektrostatycznych. Jej skuteczność została potwierdzona w dokładnych badaniach. Dzięki temu można cieszyć się świeżym, czystym powietrzem i po prostu dobrze się czuć.

Nawilżanie

Suche powietrze w salonie może być problemem dla skóry, układu oddechowego i zdrowia - nie tylko w przypadku alergików. System nawilżania przeciwdziała temu zjawisku. Pomaga utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza w pomieszczeniu i tworzy prawdziwie dobry klimat dla Ciebie i Twojego ciała.

System filtracji

System filtra składający się z 3 poziomów: Filtr wstępny, filtr zapachów, filtr HEPA

Ustawienia

6 ustawień: auto / maks. / śr./ nis. / pyłki / uśpienie

Kąt wylotu powietrza

Aby zapewnić zdrowy klimat w pomieszczeniach oczyszczacz, powietrza rozprowadza powietrze przez panel ażurowy ustawiony pod kątem 20 stopni. Wielką zaletą tego rozwiązania jest to, że pył zagarniany z podłogi jest następnie kierowany do oczyszczacza powietrza. Tam jest odfiltrowywany, dzięki czemu pokój jest czystszy i świeższy.

Tryb Plasmacluster Spot

Masz wrażenie, że bakterie i wirusy czepiają się zasłon, sof, dywanów i ubrań? Wyczuwasz w pokoju stęchły zapach? W takich przypadkach ten specjalny tryb przywróci świeżość i czystość w pomieszczeniu. Jony plasmacluster są uwalniane do przodu w dużej gęstości i usuwają wszystko to, co drażni nos i zmiesza dobre samopoczucie.

Wskaźnik

Wskaźnik czystości powietrza

Czujniki

PM2.5 / czujnik kurzu, czujnik wilgotności, czujnik temperatury, czujnik światła

Wyłącznik czasowy

Funkcja timera

Blokada przed dziećmi

Zabezpieczenie przed dziećmi

Obszar stosowania

Obszar oddziaływania (bez funkcji wilgotności) do 28 m kw.

Obszar nawilżania

Obszar oddziaływania (z funkcją wilgotności) do 18 m kw.

Hałas

Poziom hałasu 19 - 46 dB

Przepływ powietrza

Przepływ powietrza: 60 - 240 m³/h

Zużycie prądu

Moc 5,0 - 31 W

Blokada

Kółka z blokadą

Materiał głównej części

Obudowa plastikowa

Szczegóły dotyczące badań nad technologią Palsmacluster znajdą Państwo bezpośrednio na stronie producenta Sharp.

SHARP/UA-HG40E-T

Opis

Wymiary
26x34 h 63 cm
Materiał
tworzywo
Kolor
brązowy

Może ci się również spodobać