DYFUZOR ZEWNĘTRZNY MIĘTA PIEPRZOWA OI HOME & GARDEN

DYFUZOR ZEWNĘTRZNY MIĘTA PIEPRZOWA OI HOME & GARDEN

OHG/005
179,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
DYFUZOR ZEWNĘTRZNY MIĘTA PIEPRZOWA OI HOME & GARDEN

DYFUZOR ZEWNĘTRZNY MIĘTA PIEPRZOWA OI HOME & GARDEN

Akceptuję zasady polityki prywatności  

tag_faces 18 pkt w Programie Lojalnościowym
  POMOC W WYBORZE

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  GWARANCJA ZWROTU

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Mięta pieprzowa

Cenisz chwile, gdy możesz delektować się smakiem kawy, pitej z ulubionego kubka i czytać nową książkę? Postaw obok czarny dyfuzor zapachowy z patyczkami o intensywnie energetyzującym, charakterystycznym zapachu mięty pieprzowej, oddaj się lekturze i zapomnij o otaczającym Cię świecie…

Dyfuzor ma działanie antykomarowe.

Pojemność: 400 ml

Usuń wszystkie elementy zabezpieczeń i opakowania, zdejmij zatyczkę. Postaw dyfuzor na bezpiecznej, suchej powierzchni z dala od źródeł ognia, poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Aby uniknąć uszkodzeń powierzchni użyj podstawki pod dyfuzor. Umieść dołączone patyczki w płynie. Raz w tygodniu obracaj patyczki, aby zachować równomierne i efektywne uwalnianie zapachu. Dyfuzor należy umieścić z dala od przeciągów, klimatyzatorów oraz bezpośredniego nasłonecznienia, aby uniknąć zbyt szybkiego parowania. Dyfuzor użytkowany zgodnie z instrukcją powinien wystarczyć na 20 tygodni.

Skład; Mentol, eukaliptol, α-Pinen, limonen.

Ostrzeżenia: wysoce łatwopalna ciecz i pary. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry lub wysypki: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Unikać uwolnienia do środowiska. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z lokalnymi przepisami. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

OHG/005
5905036223742

Opis

Wymiary
7,6, h 23,7 cm
Materiał
ceramika
Kolor
antracytowy

Może ci się również spodobać