ŚWIECA ZEWNĘTRZNA AKACJA Z BLUSZCZEM OI HOME & GARDEN

OHG/003
149,00 zł
help_outlineZapytaj o produkt
ŚWIECA ZEWNĘTRZNA AKACJA Z BLUSZCZEM OI HOME & GARDEN

ŚWIECA ZEWNĘTRZNA AKACJA Z BLUSZCZEM OI HOME & GARDEN

Akceptuję zasady polityki prywatności  

tag_faces 15 pkt w Programie Lojalnościowym
  POMOC W WYBORZE

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  GWARANCJA ZWROTU

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Akacja z bluszczem 

Uwielbiasz energię, którą dają ćwiczenia, taniec czy joga? Zapal piaskową świecę o delikatnym, zielonym zapachu akacji oraz ziołowego, aromatycznego bluszczu, wsłuchaj się w muzykę lub śpiew ptaków i wyraź siebie poprzez ruch…

Pojemność 345 g

Instrukcja użytkowania:

Usuń wszystkie elementy zabezpieczeń i opakowania przed zapaleniem. Postaw świecę na bezpiecznej, odpornej na ciepło, suchej powierzchni z dala od elementów, które mogą zająć się płomieniem poza zasięgiem dzieci i zwierząt. Przy pierwszym użyciu pal świecę minimum 2-3 godziny. Za każdym razem, gdy jej używasz, pal świecę nie dłużej niż 4 godziny. Po każdym spaleniu świecy zaleca się pozostawić ją na co najmniej 2 godziny do zestalenia wosku. Przycinaj regularnie knot do długości ok. 0,5-1 cm. Jeśli świeca zaczyna nierównomiernie się wypalać i kopcić, wygaś ją, poczekaj aż ostygnie, a następnie przytnij knot i rozpal ponownie. Utrzymuj wosk świecy w czystości – usuwając resztki knota, zapałek oraz innych łatwopalnych materiałów. Unikaj palenia świecy w przeciągach. Nigdy nie zostawiaj płonącej świecy bez nadzoru. Miej ją w zasięgu wzroku przez cały czas palenia. Przechowuj zapałki i zapalniczki poza zasięgiem dzieci. Przekaż pozostałym domownikom reguły bezpiecznego użytkowania świec. Kiedy wosk roztopi się do ścianek, zgaś płomień i pozostaw do stwardnienia przed ponownym zapaleniem. Zakończ użytkowanie świecy w momencie kiedy poziom pozostałego wosku wyniesie ok. 1 cm. Aby wygasić świecę użyj wygaszacza do świec. Możesz też zanurzyć na chwilę knot w wosku i ustawić ponownie pionowo. Zapewni to sztywność knota przy następnym zapaleniu. Czas palenia świecy zgodnie z instrukcją to 32-36 godzin. Świece są wrażliwe na temperaturę i światło. Przechowuj produkty z wosku w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego lub światła fluorescencyjnego, aby uniknąć topnienia, łamania i zmiany koloru wosku. Temperatura w pomieszczeniu nie powinna być większa niż 30°C lub mniejsza niż 4°C. Nie wystawiaj świecy na działanie wilgoci, która może uniemożliwić ponowne zapalenie świecy. 

Zasady dotyczące przechowywania świec: Świece są wrażliwe na temperaturę i światło. Przechowuj produkty z wosku w chłodnym, suchym miejscu z dala od bezpośredniego światła słonecznego lub światła fluorescencyjnego, aby uniknąć topnienia, łamania i zmiany koloru wosku. Temperatura w pomieszczeniu nie powinna być większa niż 30°C lub mniejsza niż 4°C. Nie wystawiaj świecy na działanie wilgoci, która może uniemożliwić ponowne zapalenie świecy. 

Ostrzeżenia; daziała szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Chronić przed dziećmi. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych pojemników na odpady zgodnie z lokalnymi przepisami. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej.

Skład: Octan linalilu, kumaryna, cytronellol, oktabenzon. 

OHG/003
5905036223728

Opis

Wymiary
10,5, h 9,3 cm
Materiał
wosk
Kolor
ecru