22 498 54 56 Lista życzeń
media

Sweet Living Home Inspirations, marka unikatowych kolekcji artykułów do wyposażenia wnętrz, to styl życia, przejawiający się przede wszystkim w sposobie aranżowania swojego codziennego otoczenia, ale nie tylko. Z taką samą wrażliwością i uwagą, z jaką dobieramy meble i dodatki, by pomóc Wam tworzyć piękne, przytulne, komfortowe wnętrza, dbamy o nasze relacje z Wami i czas, który w Wami spędzamy.

Już po raz drugi Dzień Kobiet stał się dla nas okazją by zaprosić Was na spotkanie kobiet świadomie dokonujących decyzji, kobiet gustujących w wysokiej jakości, elegancji i pięknie. Wzorem poprzedniego roku zorganizowałyśmy wieczór dla Pań należących do  Sweet Living Prestige Club, czyli dla naszych najwierniejszych Klientek.


Stworzyłyśmy przyjazną, swobodną atmosferę, witając gości kieliszkiem prosecco i wyśmienitymi przekąskami, a ponieważ jesteśmy zdecydowanie sweet, nie zabrakło również słodyczy.

Wyjątkową atrakcją tegorocznego spotkania byli nasi goście honorowi.

Agnieszka Cegielska, doskonale wszystkim znana z Dzień Dobry TVN, przedstawiła swoją książkę Naturalnie” . Jej opowieść o naturalnych składnikach kuchni i ich znaczeniu w naszym życiu, urzekała swobodą i niekłamaną pasją, którą wyczuwało się w każdym słowie. Kolejka po autograf nie miała końca, zwłaszcza, że każdy mógł porozmawiać osobiście z autorką na temat powstawania książki i właściwego odżywiania się.


W spotkaniu wzięła udział także Birgit Lasekoot z firmy Riviera Maison, która od początku istnienia Sweet Living Home Inspirations jest naszą inspiracją i jedną z najsilniejszych marek.  Birgit opowiedziała o historii Riviera Maison i o ich misji, przejawiającej się woli proponowania klientom kompletnych i komplementarnych jednocześnie rozwiązań.


Tłem dla spotkania z okazji Dnia Kobiet były bukiety kolorowych kwiatów, stanowiące zapowiedź wiosennych trendów eksplodujących żywymi barwami, odważnie łączonymi na zasadzie kontrastów. Goszczące u na Panie mogły również poznać pierwsze propozycje z wiosennej kolekcji: nowe modele mebli z naszej autorskiej marki SL Collection oraz bogatą gamę dodatków, takich jak poduszki, naczynia i dekoracje.

Na zakończenie tej krótkiej relacji, którą idealnie ilustrują zdjęcia wykonane przez agencję AKPA informujemy, że książkę Agnieszki Cegielskiej możecie kupić w naszym sklepie stacjonarnym i internetowym, a przy okazji pragniemy zwrócić Waszą uwagę na fakt, że wraz z nowym sezonem mamy dla Was przebogaty księgozbiór przepięknie wydanych publikacji o inspirującej treści poświęconej wnętrzom, designowi, modzie i stylowi życia, który znajdziecie w zakładce Albumy. Książki oferowane w Sweet Living umilą Wam chwile relaksu i staną się przepięknym dopełnieniem aranżacji na stolikach kawowych i konsolach.



Komentarze: 0

Brak komentarzy

Utwórz komentarz

Twój email nie zostanie upubliczniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*

RIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCH
Darmowa dostawaDla internetowych zamówień powyżej 5 000zł
Gwarancja zwrotu100% gwarancja zwrotu pieniędzy
Pomoc w wyborzeNasi specjaliści do Twojej dyspozycji