OBRAZ "VELVET" Z KOLEKCJI DIVINE FLOWERS IVA BIAŁOPIOTROWICZ

OBRAZ "VELVET" Z KOLEKCJI DIVINE FLOWERS IVA BIAŁOPIOTROWICZ

IB/9
1 890,00 zł
Ostatnie sztuki w magazynie
help_outlineZapytaj o produkt
OBRAZ "VELVET" Z KOLEKCJI DIVINE FLOWERS IVA BIAŁOPIOTROWICZ

OBRAZ "VELVET" Z KOLEKCJI DIVINE FLOWERS IVA BIAŁOPIOTROWICZ

Akceptuję zasady polityki prywatności  

tag_faces 189 pkt w Programie Lojalnościowym
  POMOC W WYBORZE

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  GWARANCJA ZWROTU

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Obraz "Velvet" - biała orchidea jest symbolem piękna, elegancji, szczerych intencji i nowego początku. Obraz malowany na płótnie malowany farbami akrylowymi z dodatkiem złota płatkowego. Rama aluminiowa w szampańskim odcieniu złota, wykończenie satynowe.

Od autorki: "Kwiatowa kolekcja Divine Flowers inspirowana jest ponadczasowym pięknem kwiatów, które pobudzają nasze zmysły. Kwiaty w wazonach lub w ogrodzie zawsze cieszą naszą duszę i oczy, są pięknym prezentem i towarzyszem uroczystych chwil, przywołują wspomnienia. Tworząc tę kolekcję chciałam uchwycić subtelność i charakter kwiatów, tak jak je czuję i odbieram w artystycznym ujęciu. Kwiaty są dla mnie boskim darem natury, powodem do wdzięczności, a także symbolem kobiecości, jej rozkwitu, różnorodności i piękna."

Autorką obrazu jest Iva Białopiotrowicz, malarka, tworzy obrazy z dobrą intencją, lekkie w przekazie i odbiorze, pełne dobrej energii.

Jej prace były na wystawie w Paryżu (2020) i w Wenecji (2021), są także częścią prywatnych kolekcji m.in w Singapurze i na Tajwanie. 

Motto, którym kieruje się artystka to słowa Henri Mattise'a: „To, o czym marzę, to sztuka równowagi, czystości i spokoju, pozbawiona niepokojących lub przygnębiających tematów, która ma kojący wpływ na umysł, coś w rodzaju dobrego fotela, który zapewnia odprężenie po fizycznym zmęczeniu.'

IB/9
2011701143796

Opis

Wymiary
40x40 cm
Materiał
metal
Kolor
czarny

Może ci się również spodobać