Wielkanoc w stylu Sweet Living

person Autor: Sweet Living list In: Artykuły On:
Wielkanoc w stylu Sweet Living

Komponując tegoroczną ofertę wielkanocną Sweet Living oparłyśmy się zdecydowanie na klasyce, sięgając do tradycji, które są gwarancją elegancji, klasy i ponadczasowości.Święta Wielkanocne w Sweet Living są nasycone odświętną atmosferą, którą podkreślają wszystkie elementy tworzące świąteczny stół, ponieważ właśnie wokół stołu koncentrują się wszystkie świąteczne wydarzenia.

Pragnąc zainspirować Was świeżymi aranżacjami, postawiłyśmy na łagodne, jasne i bardzo klasyczne zestawienia. Stoły zostały przykryte śnieżnobiałymi obrusami, chociaż dla osób gustujących w mocniejszych rozwiązaniach mamy również obrusy w kolorze marynarskiego granatu.

 

Dekoracją świątecznego stołu jest szlachetna porcelana. Spójrzcie, jak dostojnie prezentuje się nasza sztandarowa kolekcja porcelany HAMPTON COLLECTION by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living. O jej elegancji na pewno decyduje kolorystyka i kształty naczyń, ale także elementy tworzące serwis obiadowy. Zasiadając do uroczystego obiadu będziemy korzystać nie tylko z talerzy – głębokich, obiadowych, ale także z talerzy do serwowania, bulionówek oraz wazy.

Waza dzisiaj coraz rzadziej pojawia się na stołach, zwłaszcza dlatego, że posiłki najczęściej spożywamy w pośpiechu, nie rzadko zamawiając na wynos, w jednorazowych pojemnikach. Rodzinne i świąteczne obiady skłaniają nas jednak do zwolnienia tempa i do skupienia się na odświętnych aspektach takich spotkań. Posiłek staje się rytuałem, a naczynia, z których korzystamy w tym czasie, pozwalają nam położyć większy nacisk nie tylko na elegancję, ale również na higienę.

Nalewanie zupy z wazy, praktykowane przez nasze babcie, być może jeszcze przez mamy, to centralny punkt obiadu, celebrowany przez Panią Domu. Znika dystans, dania nie są przynoszone z kuchni, ale podawane bezpośrednio przy stole. Nikt nie musi już na nikogo czekać, wszyscy są zebrani razem i mogą wspólnie rozpocząć uroczysty posiłek.

Warto przywrócić dawną świetność zapomnianym naczyniom i uczynić je częścią świątecznego stołu.

Oczywiście nie może zabraknąć typowo wielkanocnych dekoracji, ponieważ to one stworzą wiosenny klimat. W tym roku pozostawiamy do wyboru naszych Klientów, czy będą to dodatki w kolorze złota lub srebra, czy może mniej formalne białe lub jasnoróżowe ceramiczne dekoracje: świąteczne zajączki, dekoracyjne jajka, a może miniaturowe, kolorowe ptaszki.

W naszym showroomie w Wilanowie oraz na stronach naszego sklepu internetowego znajdziecie wszystko, co niezbędne, do przygotowania świąt. Sztućce GERLACH produkowane przez renomowane polskie przedsiębiorstwo, o tradycjach sięgających osiemnastego wieku, kieliszki do wina Riviera Maison oraz nasze autorskie SL Collection, szykowne patery z Riviera Maison oraz piękne i nie mniej praktyczne tace od Lene Bjerre czy Eichholtz.

Życzymy Wam pięknej Wielkanocy.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień