Christmas by Sweet Living 2019

person Autor: Sweet Living list In: Artykuły On:
Christmas by Sweet Living 2019

Niewątpliwie okres świąteczny związany z Wigilią i Bożym Narodzeniem to dla wielu osób wyjątkowy czas, być może o największym znaczeniu w całym kalendarzu świąt. Jest on wyjątkowy także dla nas. Przygotowania do komponowania bożonarodzeniowej kolekcji zaczynają się czasami z niemal rocznym wyprzedzeniem.

Co roku pragniemy Was inspirować, a także zaskakiwać, dając nowe, pozytywne bodźce do tworzenia wyjątkowych aranżacji, a tym samym, niepowtarzalnej świątecznej atmosfery.

Z myślą o świątecznych aranżacjach koncentrujemy się zawsze wokół dwóch najważniejszych tematów: dekoracje choinkowe i aranżacja stołu. Świąteczna choinka i odświętnie ubrany stół to dwa elementy o największym znaczeniu w okresie grudniowych świąt, przypisanych jest do nich wiele symboli, znaczeń, a także po prostu naszego sentymentu.

 Z dumą prezentujemy Wam kolekcję 2019, wierząc, że stanie się ona dla Was źródłem inspiracji, a także udanych zakupów, z którymi wykreujecie niepowtarzalne, ciepłe święta, prosto z waszych marzeń.

 

Czerwień to barwa najmocniej kojarzona ze świętowaniem grudnia. Nie mogło jej zabraknąć i u nas. Pojawia się w kolekcji Country Red, opartej na tradycyjnych, swojskich motywach. Czerwona kratka, bajkowe karuzele ze świątecznych lunaparków, drewniany dziadek do orzechów w klasycznym, bajkowym mundurku. Z tymi rekwizytami możecie wyczarować atmosferę, której zapach i klimat wielu z nas pamięta jeszcze z dzieciństwa. Z kolekcją Country Red doskonale łączą się czerwone jabłka i pachnące pierniki, szklane kule z zimowymi scenkami, bajkowe samochody Świętego Mikołaja, i wyglądające spoza gałązek świątecznego drzewka niedźwiedzie polarne. Miękkim uzupełnieniem aranżacji będą welurowe poduszki, zmieniające się w wyjątkowe świąteczne kartki z życzeniami, dzięki świątecznym napisom w postaci dekoracyjnych haftów.

Klimat delikatnej, wyszukanej elegancji znajdziecie w kolekcji Winter Residence, opartej na palecie brązów i delikatnego różu. Kolekcja ta w doskonały sposób łączy dekoracje srebrne ze złotymi. Druciane choineczki, sznury lampek wyłaniające się z grudniowego mroku oraz motyw gwiazdki przewijający się dosłownie wszędzie – na choince, obok zwiewnych jak piórko motyli, na stole, w postaci ceramicznych miseczek na suszone orzechy i imbirowe ciasteczka. W zimowej rezydencji zamieszkały bajkowe ptaki i Święty Mikołaj na koniku na biegunach, złote renifery i białe puszyste pingwiny. Ustawione pod drzewkiem świąteczne pudełka z Riviera Maison na pewno kryją wymarzone prezenty. Chciałoby się zajrzeć do ich środka! Tu także odnajdujemy welurowe dekoracyjne poduszki, tym razem w barwach chłodnej bieli i różu - wystarczy się w nie wtulić i oddać świątecznym marzeniom!

Tym, którzy Święta wolą spędzać dynamicznie, na stokach być może Alp, być może Tatr, dedykujemy kolekcję Fireplace. Kominek symbolizuje miejsce odpoczynku i opowieści o dniu pełnym wrażeń, przeżytym na nartach. Gustowne przyborniki z narzędziami kominkowymi mogą okazać się idealnym prezentem – praktycznym i wielce dekoracyjnym. W scenerię alpejskiego klimatu idealnie wpiszą się dodatki z futra – poduszki, ozdobne skóry, a nawet tak urocze detale jak futerko, którym wykończono miniaturowe łyżwy – bombki zdobiące bożonarodzeniowe drzewka. W tak zaaranżowanym świątecznym wnętrzu nie może również zabraknąć oszronionych szyszek i mebli z bielonego drewna.

Głównym bohaterem stołu świątecznego według Sweet Living jest zdecydowanie nasza autorska porcelana Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living. Klasyczna i ponadczasowa biel, zdobiona platyną, szarością i ciemnym granatem wspaniale komponuje się z bielą obrusów, połyskującym ciepłym złotem i lśniącym srebrem. Co istotne, szeroki wybór naczyń – talerze obiadowe, bulionówki, talerze do serwowania a także filiżanki – pomieszczą bogactwo bożonarodzeniowych dań. Na naszym Instagramie w okresie przedświątecznym będziemy Wam pokazywać propozycje świątecznych aranżacji stołowych, dlatego już teraz gorąco zachęcamy Was do śledzenia naszych inspiracji i kreatywnych porad.

Wszystkie te artykuły znajdziecie w naszej specjalnej zakładce Christmas Collection i oczywiście w naszym sklepie w Wilanowie, gdzie czekamy na Was także z usługą doradztwa, dekoracji i stylizacji wnętrz.

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień