Kategorie


Marka: SL COLLECTION
Kod produktu: CH/6006C
Dostępność: Na zamówienie
Cechy
  • Kolor: czarny
  • Materiał: welur
  • Wymiary: szer. 34cm, dł. 45cm, wys. 40cm

Budka MONTE CARLO to raj na ziemi dla psów i kotów, które lubią spać pod przykryciem i chowają się do spania. Budka przypomina typową budkę dla zwierząt, jednak jej funkcjonalność pokazuje, że jest to produkt nietuzinkowy. Wysokiej jakości bawełna z której są uszyte boki budki, a także wysokogatunkowy materiał na dachu budki sprawia, że to posłanie będzie służyło Twojemu czworonogowi przez długi czas.

Budka jest w pełni składana i ma wyjmowany każdy bok co pozwala na szybki transport i zajmowanie małej powierzchni po złożeniu.  Niezwykle miękka poduszka jest dwustronna. Z jednej Twój zwierzak będzie mógł się wtulić w przyjemny i delikatny kocyk w paski, z drugiej strony uszyta jest z praktycznego, drapowanego materiału.

Uroku i słodkości dodają budce haft z logo marki oraz odczepiana kostka, na której możemy wyhaftować imię lub inicjały Twojego czworonoga.

Opcjonalny haft, imię lub inicjały Twojego czworonoga na kostce, Treść haftu to dodatkowy koszt, który trzeba doliczyć do ceny domku 50 zł,treść haftu maksymalnie 9 liter podaj w uwagach do zamówienia. 

Budka ma wyjmowane wszystkie boki i sufit, dzięki czemu z łatwością możesz ją złożyć i wyprać. Jest łatwa i lekka w przewożeniu, a do tego niezwykle piękna.

Budka dostępna jest w 2 kolorach – czarno-białym i różowo-białym. Do kompletu możesz dokupić box na zabawki.

Wymiary: szer. 34cm, dł. 45cm, wys. 40cm

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!
Mogą Cię również zainteresować