Projektowanie, lifting, home staging

Sweet Living Home Inspirations wspiera klientów w projektowaniu i aranżacji wnętrz. Zajmujemy się zarówno dobieraniem dodatków, liftingiem wnętrz, home stagingiem czyli przygotowaniem nieruchomości do sprzedaży  jak i  projektowaniem wnętrz od A do Z. Na stałe współpracujemy z architektem. Przykład naszej pracy odnajdą Państwo w Showroomie Sweet Living Home Inspirations, oraz w publikacjach.

Na nasze doświadczenie składa się kilkuletnia obecność w branży, prowadzenie programu telewizyjnego, pisanie artykułów dla prasy oraz prowadzenie bloga, a także udział w światowych imprezach wnętrzarskich i zaprojektowanie własnej linii mebli i dodatków SL Collection.

Dbamy o to by aranżowana przestrzeń odpowiadała upodobaniom naszych klientów, była komfortowa i przyjazna.  Śledzimy trendy, zarazem staramy się stworzyć aranżacje uniwersalne, która sprawdzą się w długim okresie czasu. Podczas aranżacji wnętrz przede wszystkim słuchamy naszych klientów, potem planujemy i proponujemy rozwiązania indywidualne, oparte na dodatkach i meblach wysokiej jakości.

Dekoracja i stylizowanie wnętrz

Zajmujemy się także dekoracją wnętrz na wybrane okazje, np. urodziny, imprezy firmowe, święta.

Przy stałej współpracy proponujemy Państwu indywidualny rabat na produkty oferowane  w Sweet Living Home Inspirations.

Doradztwo Sweet Living

Opłata za koncepcję - 50 zł za metr kwadratowy. Opłata za koncepcję, jest pobierana przed przekazaniem oferty.

Przy zakupach w Sweet Living na kwotę 30000 zł zwracana jest cała opłata. 


Kontakt bezpośredni w sprawie dekorowanie i projektowania wnętrz:

Katarzyna Klekowska

tel. 609 990 794

Nasze przykładowe realizacje (projektowanie, home staging i lifting wnętrz).

Salon

  

      

 

Sypialnia & łazienka

   

Jadalnia

   

Zdjęcia: Aneta Tryczyńska

Zaprojektowane przez nas meble cieszą się uznaniem w całej Polsce, współpracujemy z architektami z Katowic, Gdańska, Wrocławia, Łodzi, Poznania, Torunia, Krakowa, Szczecina i innych wielu miast.