Sweet Living Home Inspirations

nazywamy się Katarzyna Klekowska i Małgorzata Szarkowska Milcarz, witamy Państwa w naszym showroomie i w sklepie internetowym, witamy w miejscu stworzonym z marzeń.

Zapraszamy na film zrealizowany w Sweet Living, na YT Green Canoe o stylu Modern Hampton, meblach SL Collection, pasji, przyjaźni i o nas.

   

Historia

Połączyła nas przyjaźń, od ośmiu lat jesteśmy też partnerkami w biznesie. Realizujemy swoją pasję i uwielbienie do pięknych wnętrz, przekuwając wizję na rzeczywistość. Zdobyte wykształcenie – studia prawnicze i zarządzanie stały się dla nas doskonałym punktem wyjścia i po kilku latach pracy w wyuczonych zawodach poczułyśmy, że nadszedł czas realizacji własnych marzeń. Spełnione prywatnie jako matki wspaniałych dzieci, napędzane wspólną fascynacją i zamiłowaniem do piękna i elegancji, postanowiłyśmy sięgnąć do swoich marzeń o kreowaniu wnętrz. Tak powstało Sweet Living. Od ponad 6 lat siedziba show-roomu mieści się przy ul. Kazachskiej w Miasteczku Wilanów i niezmiennie przyciąga uwagę i zainteresowanie tak wiernych, jak i nowych klientów.

Misja

Misją Sweet Living Home Inspirations jest aranżowanie eleganckich i nietuzinkowych wnętrz o wysublimowanej stylistyce, w których niezmiennie najważniejszym elementem jest ciepło i domowa atmosfera. Wiemy, że realizując takie założenia musimy być wierne wysokiej jakości surowców, dlatego wszystkie materiały dobieramy z największą surowością, nie uznając kompromisów. Sweet Living to już nie tylko sklep, to styl dla wymagających Klientów, wrażliwych na detal i jakość produktów.

Wsłuchując się w potrzeby klienta

Obecnie w Sweet Living Home Inspirations oferujemy: meble drewniane i metalowe, meble tapicerowane, oświetlenie, dekoracje i dodatki, akcesoria kuchenne, łazienkowe, tapety, dywany. Nasza oferta mebli i artykułów do wystroju wnętrz nieustannie poszerza się. Kolejne kolekcje kształtujemy w oparciu o najnowsze trendy we wzornictwie, zawsze z ogromną uwagą śledząc indywidualne potrzeby naszych Klientów. Wierzymy, że gwarancją doskonałego gustu i spójnej stylistyki jest nasze długoletnie doświadczenie i wyczulenie na piękno, które traktujemy jako drogocenny dar. Dążąc do zapewnienia kompletnej obsługi, nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży produktów: Pozostajemy do dyspozycji naszych klientów z usługą doradztwa i projektowania, bez względu na to, czy chodzi o drobny lifting, ocieplenie stylistyki, metamorfozę istniejących już wnętrz czy pełne projekty całych mieszkań. Możecie liczyć na naszą fachową pomoc także na wypadek potrzeby zaaranżowania wnętrz z okazji uroczystości, świąt i specjalnych wydarzeń.

Indywidualne podejście

Klientów Sweet Living traktujemy w sposób indywidualny i wyjątkowy, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie niezależnie od tego, czy preferuje styl nowoczesny, klasyczny, skandynawski czy glamour. Ciągle rozbudowujemy ofertę kolekcji z możliwością personalizacji produktów. Oferujemy szeroki wachlarz wykończeń, tkanin, kolorystyki. Klienci Sweet Living mogą czynnie uczestniczyć w kształtowaniu swoich wnętrz. Tu produkty powstają dla Klienta. Nasza autorska linia mebli i dodatków SL Collection powstała w wyniku naturalnego rozwoju naszej działalności. W ofercie znajdują się: krzesła tapicerowane, stoliki kawowe, szafki nocne, witryny, pufy, konsole, biurka, abażury i dodatki. Nasz styl to modern hampton.

Bez ograniczeń

Staramy się jak najbardziej unikać ograniczeń, dlatego cała nasza oferta jest dostępna w sklepie internetowym, dla tych wszystkich osób, które nie są w stanie dotrzeć do naszej siedziby. Znajdziecie tam Państwo pełen wybór artykułów z naszych kolekcji.

Starając się podążać za obowiązującymi trendami, uczestniczymy we wszystkich imprezach branżowych i targach wnętrzarskich; chcemy w ten sposób jak najlepiej przybliżać naszych Klientów do światowych inspiracji. Współpracujemy z wieloma najbardziej uznanymi markami wnętrzarskimi na świecie takimi jak: Riviera Maison, Eichholtz, Bloomingville, Blanc D'Ivoire, Cote Table, Lene Bjerre, J-Line, Hilding Anders, Light&Living, Riverdale, Ralph Lauren. Jesteśmy również przedstawicielem polsko-szwedzkiej firmy MTI Furninova.

Ludzie

Sweet Living to nie tylko produkty i marki, to także ludzie. Z typowym dla nas entuzjazmem angażujemy się w lokalne imprezy i  organizujemy spotkania tematyczne, związane z bieżącymi świętami i wydarzeniami. Nasz kontakt  z Klientem to również pisemne publikacje w prasie i internecie, wywiady, udział w programach telewizyjnych. Tworzymy zespół, ale chętnie korzystamy ze współpracy specjalistów korzystając z ich fachowości na polach, które stanowią uzupełnienie naszych działań.

Sweet Living to Wasze wnętrze – rozgośćcie się, zapraszamy.

Sweet Living Home Inspirations w mediach społecznościowych: Instagram / Facebook / YouTube 

Wydarzenia:

Press Day w Sweet Living  - Porcelana Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living, MRM FOOD catering dietetyczny

W dniu 12 czerwcaw showroomie Sweet Living odbyło się śniadanie prasowe z premierą ctaeringu dietetycznego i pokazem prasowym porcelany Hamton Collection.

Na spotkaniu można było dowiedzieć sie szczegółów na temat naszego wspólnego projektu, poznać właściwości porcelany Hampton Collection i posłuchać o procesie jej powstawania.

Premiera cateringu dietetycznego MRM Food sprawiła, że można było spróbować wiele pysznych dań i dowiedzieć się mnóstwo informacji na temat zdrowego odżywiania i zbilansowanej diety.

 

                

    

Nagroda dla porcelany Hampton Collection

W dniu 28 maja br. porcelana Hampton Collection by Małgorzata Rozenek - Majdan  & Sweet Living została nagrodzona w Plebiscycie Influencer's Top 2019. Jesteśmy bardzo dumne z tego tytułu, szanowne jury składające się z najznamienitszych Influencerów w Polsce doceniło nasz produkt i nagrodziło go w kategorii STYL.

   


Sweet Living Spring Vibes 

Premiera porcelany Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living

Oficjalna premiera tej porcelany odbyła się 26 marca 2019 roku, w showroomie Sweet Living.

             

    

    

    

    

Zobaczcie zdjęcia i film z "Dnia Kobiet" w ramach spotkania Sweet Living Prestige Club 2018 roku:

  Zobaczcie zdjęcia i filmy z "Dnia Kobiet" w ramach spotkania Sweet Living Prestige Club 2017 roku:

   

Filmy z Dnia Kobiet 2017 znajdziecie tutaj: 

O wnętrzach i gadżetach mówią goście naszej imprezy "Dzień kobiet" m. in.: Agata Młynarska, Natalia Siwiec.

O zapachach Agata Młynarska, Agnieszka Cegielska, Natalia Siwiec, Kasia Cichopek


Co roku hucznie obchodzimy urodziny... 

        

          


          

      

Zespół Sweet Living Home Inspirations

    Poniżej znajdziecie materiały o Sweet Living w postaci wywiadów, artykułów i filmów: 

Prasa:

Weranda grudzień 2019Weranda lipiec 2019

Artykuł "W domu rybaka", dekoracje i dodatki ze Sweet Living.

Zdjęcia Aneta Tryczyńska, stylizacja Katarzyna Sawicka


Harper's Bazaar czerwiec 2019

Wywiad z Małgorzatą Roznek-Majdan oraz Kataryną Klekowską i Małgorzatą Milcarz, właścicielkami Sweet Living o wspólnym projekcie porcelany Hampton Collection.

  

Weranda czerwiec 2019

Piękna prezentacja porcelany Hampton Collection by Malgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living, pokazana  w dwóch odsłonach, odświętnej i codziennej.

Zdjęcia: Sandra Sobolewska

 

Artykuł "Sen o niebieskich kwiatach", w którym znalazło się sporo dodatków ze Sweet Living.

Stylizacja i zdjęcia Aneta Tryczyńska, Katarzyna Sawicka 

  

Weranda kwiecień 2019

      


Harper's Bazaar listopad 2018 r.

 

Wanda grudzień 2018

Artykuł "Willa na skraju puszczy", tekst: Agnieszka Wójcińska, zdjęcia: Aneta Tryczyńska, stylizacja: Agnieszka Głowacka, Aneta Tryczyńska

W sesji wykorzystano lampy, dekoracje i dodatki ze Sweet Living Home Inspirations.

    


Harpers Bazar 05-2018

"O tym się mówi" - "W kobiecym gronie"


Claudia maj 2018

Małgorzata Rozenek Majdan, "Moje ulubione"


Harpers Bazar 11-2017

"Salon z duszą"


Artykuły:

Magazyn Weranda - "Chłodne szarości i modna limonka" Katarzyna Klekowska, zaprasza do swojego domu

Blog Conchita Home, wywiad: "Jak odmienić wnętrze i dodać mu trochę elegancji. Czyli Modern Amercian Glamour w praktyce."

Zobaczcie wiosenne aranżacje stołów, które powstały dla portalu Urządzamy.pl, linki do filmów:

Stół Elegancki  /  Stół z cytrusami  /  Stół Riviera Maison  /  Wielkanocny stół 

Zimowe aranżacje stołów, na karnawał i Sylwestra, aranżacje powstały dla portalu Urządzamy.pl linki do filmików

Stół karnawałowy Glamour  /  Stół karnawałowy Hampton  /  Stół karnawałowy w stylu skandynawskim  /  Stół karnawałowy stylu klasycznym

Film z organizowanej przez nas imprezy Wilanów Open Day 2015

"Poznaj swoich sąsiadów"Poniżej dodatkowe materiały o Sweet Living: