B2B linia mebli i dodatków SL Collection

Jako producent mebli na zamówienie SL Collection zapraszamy do współpracy firmy, które potrzebują indywidualnych rozwiązań w swoich wnętrzach. Wykonujemy meble tapicerowane; krzesła i fotele oraz stoły, stoliki kawowe, witryny,  szafki, biurka, pufy, skrzynie i cały czas rozszerzamy  ofertę mebli na zamówienie. Potrzebujesz wyposażyć gabinet lub biuro w ciekawe i oryginalne meble, zgłoś się do nas, zaaranżujemy wystrój wnętrza, zrobisz zakupy z rabatem. Meble SL Collection cieszą się uznaniem w całej Polsce, Katowice, Wrocław, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Sopot, Gdynia, Poznań, Szczecin, to tylko niektóre miasta gdzie trafiają.

Proponujemy atrakcyjne warunki współpracy dla sklepów wnętrzarskich na terenie całej Polski. Produkty, które projektuje, produkuje i dystrybuuje Sweet Living to wyżej wymieniona marka SL Collection.

Prezenty firmowe

Sweet Living oferuje produkty odpowiednie na każdą okazję, prezenty kupione u nas będą uniwersalne, ponadczasowe i doskonałe jakościowo. 

Dla producentów 

Sweet Living współpracuje z wieloma producentami akcesoriów do wystroju wnętrz. Jeśli jesteś producentem materiałów wnętrzarskich, dodatków lub dekoracji, masz ciekawe wzory, wpisujące się w stylistykę proponowaną przez Sweet Living, skontaktuj się z nami.

Prześlij zapytanie lub ofertę dotyczącą współpracy na: sklep@sweetliving.pl