Sweet Living Home Inspirations

Sweet Living Home Inspirations to wyjątkowe miejsce, które zrodziło się z pasji, jako owoc zamiłowania do piękna i estetyki. Naszą misją jest aranżacja przytulnych przestrzeni urządzonych ze smakiem. Pragniemy by we wnętrzach spod znaku Sweet Living gościła elegancja i nietuzinkowość, ale także domowa atmosfera – tę doskonałą kombinację chcemy uzyskać łącząc piękno z wrażliwością duszy. Nasza oferta obejmuje sofy, fotele, krzesła, łóżka, stoły, stoliki, szafki nocne. Tworzymy projekty wnętrz w stylu Modern Hampton, New England, glamour, klasycznym oraz skandynawskim. Pragniemy kreować luksusowe otoczenie, w którym detal nabiera unikalnego charakteru. Proponujemy eleganckie lampiony, lustra, lampy, abażury oraz żyrandole. Zapraszamy do naszego showroomu w Wilanowie, gdzie na miejscu można zapoznać się z bogatą ekspozycją artykułów dekoracyjnych oraz mebli, dywanów, tapet i tkanin. Oferowane w Sweet Living marki to: Riviera Maison, Eichholtz, MTI Furninova, Lene Bjerre, Thibaut, Ralph Lauren, Hilding...

Winter Sale

Winter SALE w Sweet Living sprawdź aktualne promocje nawet do 50%, zapraszamy na zakupy on-line i do showroomu Sweet Living.

więcej

Porcelana Hampton Collection

Klasyczna elegancka porcelana Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdn & Sweet Livig. Zestawy obiadowe i śniadaniowe.

więcej

Extra SALE SL Collection

Idealny moment by kupić nowe krzesła, wyprzedajemy ekspozycję, zapraszamy do Sweet Living mamy kilka setów krzeseł SL Collection do wyboru.

więcej