22 498 54 56 Lista życzeń
media
16.11.2018

Christmas inspirations by Sweet Living

Nasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zaczynają się na wiele miesięcy przed tym uroczystym czasem. Z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przeglądamy liczne kolekcje naszych ulubionych dostawców i wybieramy najpiękniejsze dekoracje, mając na względzie Wasz gust i Wasze potrzeby.

Więcej
media
29.06.2018

Styl modern Hampton kocha rattan

Na stronach naszego bloga staramy się systematycznie zostawiać Wam porady i sugestie na temat tego, w jaki sposób można wykreować wnętrze w stylu modern Hampton. Warto pamiętać, że jest to styl ponadczasowy i uniwersalny, chociaż mocno opiera się na elementach ściśle związanych z klimatem nadmorskim, więc także siłą rzeczy kojarzącym się nam z wakacjami. A jednak styl wykreowany na Long Island sprawdza się nie tylko w okresie letnim, zachwyca nas przez cały rok i czujemy się w nim doskonale bez względu na pogodę.

Więcej
media
01.06.2018

8 urodziny Sweet Living Home Inspirations

Kolejny cudowny rok za nami. Showroom Sweet Living Home Inspirations właśnie świętował swoje ósme urodziny. Dziękujemy bardzo, że od tylu lat obdarzacie nas zaufaniem. 

Więcej
media
18.05.2018

Letnia kolekcja w Sweet Living 2018

Można byłoby powiedzieć, że wiosna niepostrzeżenie przeszła w lato, ale przecież na naszych oczach przyroda eksplodowała z niebywałą siłą, kolory stały się intensywne, a słoneczne światło zalewa całą przestrzeń wypełniając wszystko i wszystkich najlepszym rodzajem energii.Więcej
media
02.05.2018

Modern hampton, nadmorski styl w miejskiej przestrzeni

Eleganckie, letnie rezydencje nowojorczyków z malowniczej wyspy Long Island to nasza pierwsza i najmocniejsza inspiracja. Białe meble, akcenty z ciemnego drewna, szykowny nikiel i biało-niebieska porcelana od samego początku zajmują najważniejsze miejsce w naszych kolekcjach. Ten styl nazywamy modern Hampton.

Więcej
media
23.04.2018

Wiosenne trendy i kolekcja mebli oraz dodatków w Sweet Living

Wiosna zagościła na dobre, także w naszej ofercie. Hello Spring! - witamy ją dedykowanymi haftami na naszych dekoracyjnych poduszkach z autorskiej kolekcji SL Collection.

Więcej
media
21.03.2018

Dzień Kobiet w Sweet Living Home Inspirations 2018

Sweet Living Home Inspirations, marka unikatowych kolekcji artykułów do wyposażenia wnętrz, to styl życia, przejawiający się przede wszystkim w sposobie aranżowania swojego codziennego otoczenia, ale nie tylko. Z taką samą wrażliwością i uwagą, z jaką dobieramy meble i dodatki, by pomóc Wam tworzyć piękne, przytulne, komfortowe wnętrza, dbamy o nasze relacje z Wami i czas, który w Wami spędzamy.

Więcej
media
09.03.2018

Easter 2018 - aranżacje wnętrz, stoły wielkanocne

Po długiej i mroźnej zimie czas na wiosnę. Wypełnia nas pragnienie koloru, świeżości i dynamiki. Taka jest też nasza kolekcja Wiosna 2018 i jej pierwsza odsłona, czyli propozycje wielkanocne. Ponieważ podstawą wszystkich naszych kolekcji są niezmiennie luksus i elegancja, dlatego bazą dla wszystkich wielkanocnych ozdób będzie biel i srebro, natomiast wiosenny powiew i optymizm wyrażą barwy i formy pieczołowicie dobranych dodatków.

Więcej
media
03.01.2018

Rok 2017 w Sweet Living podsumowanie

W Nowy Rok wchodzimy dynamicznie. Zostawiamy za sobą 2017 nie stawiając żadnej kreski, czujemy się bowiem pełne inspiracji i kreatywności, i tego ducha, który kierował nami w zeszłym roku, pragniemy wprowadzić na kolejne 365 dni, śmiało planując i realizując nowe pomysły.

Więcej
media
12.11.2017

Katalog świąteczny Sweet Living Home Inspirations 2017

Przedstawiamy katalog świąteczny, w którym znajdziecie inspiracje i produkty ze świątecznej kolekcji Sweet Living. To między innymi autorskie ręcznie malowane i zdobione bombki z linii SL Collection, to haftowane poduszki, to wreszcie markowe ozdoby i dekoracje, które idealnie łączą się, w trzy kolorystyczne i tematyczne kolekcje, tworzą idealną ofertę świąteczną do każdego wnętrza.

Więcej
RIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCH
Darmowa dostawaDla internetowych zamówień powyżej 5 000zł
Gwarancja zwrotu100% gwarancja zwrotu pieniędzy
Pomoc w wyborzeNasi specjaliści do Twojej dyspozycji