22 498 54 56 Lista życzeń
media
03.12.2019

Christmas by Sweet Living 2019

Niewątpliwie okres świąteczny związany z Wigilią i Bożym Narodzeniem to dla wielu osób wyjątkowy czas, być może o największym znaczeniu w całym kalendarzu świąt. Jest on wyjątkowy także dla nas. Przygotowania do komponowania bożonarodzeniowej kolekcji zaczynają się czasami z niemal rocznym wyprzedzeniem.

Więcej
media
05.04.2019

Wielkanoc w stylu Sweet Living

Komponując tegoroczną ofertę wielkanocną Sweet Living oparłyśmy się zdecydowanie na klasyce, sięgając do tradycji, które są gwarancją elegancji, klasy i ponadczasowości.

Święta Wielkanocne w Sweet Living są nasycone odświętną atmosferą, którą podkreślają wszystkie elementy tworzące świąteczny stół, ponieważ właśnie wokół stołu koncentrują się wszystkie świąteczne wydarzenia.

Więcej
media
01.04.2019

Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living

Sezon Wiosna-Lato 2019 w Sweet Living Home Inspiration został zainaugurowany premierą porcelanowej kolekcji Hampton Collection by Małgorzata Rozenek-Majdan & Sweet Living. To niezwykły projekt, o którym z nieukrywanymi emocjami i radością opowiadały podczas uroczystego spotkania twórczynie linii szlachetnej porcelany – Małgorzata Rozenek-Majdan oraz współwłaścicielki showroomu Katarzyna Klekowska i Małgorzata Milcarz.

Więcej
media
16.11.2018

Christmas inspirations by Sweet Living

Nasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zaczynają się na wiele miesięcy przed tym uroczystym czasem. Z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przeglądamy liczne kolekcje naszych ulubionych dostawców i wybieramy najpiękniejsze dekoracje, mając na względzie Wasz gust i Wasze potrzeby.

Więcej
media
29.06.2018

Styl modern Hampton kocha rattan

Na stronach naszego bloga staramy się systematycznie zostawiać Wam porady i sugestie na temat tego, w jaki sposób można wykreować wnętrze w stylu modern Hampton. Warto pamiętać, że jest to styl ponadczasowy i uniwersalny, chociaż mocno opiera się na elementach ściśle związanych z klimatem nadmorskim, więc także siłą rzeczy kojarzącym się nam z wakacjami. A jednak styl wykreowany na Long Island sprawdza się nie tylko w okresie letnim, zachwyca nas przez cały rok i czujemy się w nim doskonale bez względu na pogodę.

Więcej
media
01.06.2018

8 urodziny Sweet Living Home Inspirations

Kolejny cudowny rok za nami. Showroom Sweet Living Home Inspirations właśnie świętował swoje ósme urodziny. Dziękujemy bardzo, że od tylu lat obdarzacie nas zaufaniem. 

Więcej
media
18.05.2018

Letnia kolekcja w Sweet Living 2018

Można byłoby powiedzieć, że wiosna niepostrzeżenie przeszła w lato, ale przecież na naszych oczach przyroda eksplodowała z niebywałą siłą, kolory stały się intensywne, a słoneczne światło zalewa całą przestrzeń wypełniając wszystko i wszystkich najlepszym rodzajem energii.Więcej
media
02.05.2018

Modern hampton, nadmorski styl w miejskiej przestrzeni

Eleganckie, letnie rezydencje nowojorczyków z malowniczej wyspy Long Island to nasza pierwsza i najmocniejsza inspiracja. Białe meble, akcenty z ciemnego drewna, szykowny nikiel i biało-niebieska porcelana od samego początku zajmują najważniejsze miejsce w naszych kolekcjach. Ten styl nazywamy modern Hampton.

Więcej
media
23.04.2018

Wiosenne trendy i kolekcja mebli oraz dodatków w Sweet Living

Wiosna zagościła na dobre, także w naszej ofercie. Hello Spring! - witamy ją dedykowanymi haftami na naszych dekoracyjnych poduszkach z autorskiej kolekcji SL Collection.

Więcej
media
21.03.2018

Dzień Kobiet w Sweet Living Home Inspirations 2018

Sweet Living Home Inspirations, marka unikatowych kolekcji artykułów do wyposażenia wnętrz, to styl życia, przejawiający się przede wszystkim w sposobie aranżowania swojego codziennego otoczenia, ale nie tylko. Z taką samą wrażliwością i uwagą, z jaką dobieramy meble i dodatki, by pomóc Wam tworzyć piękne, przytulne, komfortowe wnętrza, dbamy o nasze relacje z Wami i czas, który w Wami spędzamy.

Więcej
RIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCH
Darmowa dostawaDla internetowych zamówień powyżej 5 000zł
Gwarancja zwrotu100% gwarancja zwrotu pieniędzy
Pomoc w wyborzeNasi specjaliści do Twojej dyspozycji