22 498 54 56 Lista życzeń
media

Nasze przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia zaczynają się na wiele miesięcy przed tym uroczystym czasem. Z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem przeglądamy liczne kolekcje naszych ulubionych dostawców i wybieramy najpiękniejsze dekoracje, mając na względzie Wasz gust i Wasze potrzeby.

W tym roku, jak zwykle, przygotowałyśmy ofertę w kilku paletach kolorystycznych, proponując  klasyczne zestawienia, które bez wahania możecie przenieść na bożonarodzeniowe drzewka ustawione w centralnym punkcie Waszych domów, ale także połączenia być może nie spotykane tak często, nieco prowokacyjne, a jednak inspirowane naturą i momentami, które mocno kojarzymy z zimą. Jeżeli te niecodzienne zestawienia barw wydadzą się wam zbyt odważne, spróbujecie pokazać je swoim dzieciom, bo naszym zdaniem są to idealne pomysły na aranżację pokojów dziecięcych i młodzieżowych.

Zaczynamy od nieprzemijającej czerwieni, w połączeniu z głęboką zielenią choinki i złotym blaskiem gwiazd. W tym roku czerwień króluje w naszej kolekcji w postaci kraty, przywołującej atmosferę country, górskiego schroniska, ale jednocześnie utrzymana w eleganckim klimacie. Krata jest obecna na poduszkach ze świątecznymi motywami, a także na obrusie i drobnych dodatkach, takich jak tasiemki, którymi ozdobiłyśmy bombki z linii SL Collection, a także którymi przewiązałyśmy eleganckie sztućce na wigilijnym stole.

Drugim absolutnie klasycznym klimatem wykreowanym w naszych inspiracjach jest klimat modern Hampton. Paleta chłodnych błękitów, bieli i złote akcenty to propozycja, której nie może zabraknąć w kolekcji Sweet Living. Komponując tę kolekcję postawiłyśmy na powściągliwość, jeśli chodzi o nagromadzenie ozdób. Dało nam to możliwość zaszalenia z formą, zauważcie bowiem, że nieliczne ozdoby choinkowe są lekkie, ale wyjątkowo duże, podobnie ogromne złote renifery, dostojnie pilnujące drzewka bożonarodzeniowego. Pamiętajcie, że ozdoby, którymi udekorujecie choinkę, będą również idealną ozdobą stołu.

Z kolei dla tych, którzy preferują dominujący blask, silne kontrasty i dramatyzm czerni, przygotowałyśmy dekoracje w stylu glamour – czarne i białe bombki zdobione kontrastowymi kropkami, ogromne złote kokardy, obrus utrzymany w klimacie pop-art doskonale sprawdzą się we wnętrzach osób, które pragną wyrażać swoją potrzebę luksusu w wyraźnych formach i zdecydowanych zestawieniach kolorystycznych. Spójrzcie, jak wspaniale ozdoby w stylu glamour komponują się z naszymi lakierowanymi meblami z SL Collection.

Na koniec dwie propozycje, zupełnie od siebie różne, chociaż zdominowane przez różowe tonacje. Pierwsza, subtelna i pastelowa oparta jest na delikatnej grze świateł ślizgających się po delikatnych bombkach. Złoto nabiera tu ogromnej lekkości i jest reprezentowane przez kolor szampana, przewijający się szczególnie w świątecznej kolekcji poduszek i pledów.

Z kolei zestawienie subtelnego różu z głębokim brązem to nawiązanie do barw zachodzącego zimą słońca. Rozproszone stygnące światło słoneczne jest u nas obecne w postaci choinkowych ozdób wykonanych z delikatnych piór oraz klasycznych, szklanych opalizujących bombek. Brąz znajdziecie przede wszystkim w mocnych konturach świątecznych poduszek, które nie tylko zdobią, ale także pełnią funkcję zabezpieczenia pod drzwiami i na parapetach, chroniąc przed zimowym chłodem.

To są nasze propozycje, a jednocześnie życzenia dla Was, ponieważ pragniemy, by Wasze święta przebiegały w atmosferze wyjątkowej, ciepłej i pięknej.


* * *


Zapraszamy także do obejrzenia filmu pełnego świątecznych inspiracji.


Komentarze: 0

Brak komentarzy

Utwórz komentarz

Twój email nie zostanie upubliczniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*

RIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCH
Darmowa dostawaDla internetowych zamówień powyżej 5 000zł
Gwarancja zwrotu100% gwarancja zwrotu pieniędzy
Pomoc w wyborzeNasi specjaliści do Twojej dyspozycji