22 498 54 56 Lista życzeń
media

8 lat temu spełniły się nasze marzenia: postanowiłyśmy poświęcić się temu, co nas fascynuje, rozpoczęłyśmy niezwykłą przygodę kreowania wnętrz i tworzenia kolekcji. Te osiem lat to również czas intensywnej nauki i poznawania – wizyty na targach i spotkania z naszymi dostawcami oraz długie rozmowy z Wami, w których nawzajem uczymy się przekładać wrażliwość na przedmioty, które tworzą nasz dom.

Urodzinowe party w naszym showroomie stało się już tradycją. Jak co roku, czekałyśmy na Was z pysznym tortem i prosecco oraz słodkimi atrakcjami dla dzieci. Tym razem zaaranżowałyśmy wnętrze naszego sklepu w kolorach fioletu i pistacji, z akcentem połyskującego złota. Tradycyjnie, ubrałyśmy się w tych samych barwach. Lubimy bawić się kolorem i zestawieniami!

Niezmiennie i z największymi emocjami patrzymy w przyszłość, jednak kolejna rocznica to okazja, by spojrzeć także wstecz i dokonać krótkiego podsumowania tego, co wydarzyło się od czasu poprzedniego, urodzinowego spotkania.

Dla rozwoju naszej marki największe znaczenie ma fakt, że nasza autorska kolekcja SL Collection jest coraz bogatsza. Od samego stycznia przybyło w naszej ofercie kilka mebli, które od razu stały się hitem, spotykając się z Waszym entuzjastycznym uznaniem. Systematycznie powiększamy również pozycję dodatków. Co sezon prezentujemy nowe tekstylia SL Collection.

Jesteśmy pełne nowych pomysłów. Wiele projektów jest w fazie realizacji, a ich efekty będziecie mogli oglądać już niedługo. Pragniemy dzielić się z Wami naszą kreatywnością, chcemy inspirować, abyście pod wpływem tego, co tworzymy, sami tworzyli.

Niech symbolem swobodnego i radosnego tworzenia będzie gest, którym zamykamy co roku urodzinowe party: chmura kolorowych baloników wypuszczona w powietrze.

Dziękujemy, że kolejną rocznicę mogłyśmy świętować z Wami. Dziękujemy Wam za to słoneczne spotkanie. Przybyliście tłumnie wypełniając Sweet Living pozytywną energią.  Komentarze: 0

Brak komentarzy

Utwórz komentarz

Twój email nie zostanie upubliczniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*

RIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCH
Darmowa dostawaDla internetowych zamówień powyżej 5 000zł
Gwarancja zwrotu100% gwarancja zwrotu pieniędzy
Pomoc w wyborzeNasi specjaliści do Twojej dyspozycji