22 498 54 56 Lista życzeń
media

Można byłoby powiedzieć, że wiosna niepostrzeżenie przeszła w lato, ale przecież na naszych oczach przyroda eksplodowała z niebywałą siłą, kolory stały się intensywne, a słoneczne światło zalewa całą przestrzeń wypełniając wszystko i wszystkich najlepszym rodzajem energii.

Lato weszło z impetem także do kolekcji Sweet Living Home Inspirations. Nareszcie możemy rozwinąć żagle – dosłownie i w przenośni - i z pełnym przyzwoleniem łaskawej aury odsłaniamy naszą ulubioną kolekcję w stylu modern Hampton. 

W Sweet Living znajdziecie bogaty wybór białych mebli, dzięki którym wykreujecie w swoich wnętrzach atmosferę nadmorskiej rezydencji. W tym sezonie do naszej autorskiej kolekcji doszedł stolik kawowy Quadro, klasyczna konsola Modern Hampton oraz smukła komoda Hampton Black. Biało-niebieskie dodatki, takie jak ceramika, obrazy i tekstylia to idealne dopełnienie aranżacji nasyconych świeżością morskiej bryzy.

Wyjątkowo bogata w tegorocznym letnim sezonie jest oferta mebli i dodatków z wikliny i traw – wykwintne hokery, niebanalne stojaki na wino i na parasole, klasyczne koszyki do przechowywania mają w tym roku orzeźwiające towarzystwo w postaci intensywnie różowych i pistacjowych dodatków. Te energetyczne kolory znajdziecie na naszych tekstyliach, świecach oraz niezmiennie w bogatej ofercie sztucznych kwiatów, do złudzenia przypominających żywe okazy. Kontrastem, ale jednocześnie doskonałym uzupełnieniem dla wyplatanych dodatków są masywne meble, takie jak Stół barowy rozkładany Wooster z Riviera Maison.

Orzeźwiające i kolorowe są również drinki podawane w naszych naczyniach – kieliszki przeróżnych kształtów i rozmiarów pomieszczą nie tylko klasyczne napoje, ale także całkiem spore ilości soczystych owoców i aromatycznych ziół. W sam raz na gorące letnie dni! To niebywałe, jak skutecznie artykuły kuchenne mogą podkreślać klimat wakacji! Spójrzcie na deski do krojenia z motywem żaglówki i na ceramiczne świeczniki w kształcie otwartych małż.

Chciałoby się, by te letnie dni trwały w nieskończoność. Na pewno możemy je wydłużyć i cieszyć się nimi nawet po zmierzchu, przy blasku świec osłoniętych fantazyjnymi lampionami.


   
Komentarze: 0

Brak komentarzy

Utwórz komentarz

Twój email nie zostanie upubliczniony. Pola oznaczone gwiazdką są wymagane*

RIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCHRIVIERA MAISONBLOOMINGVILLECOTE TABLEEICHHOLTZGERLACHHILDINGLENE BJERRELIGHT&LIVINGLOCHERBERMAISON MADLENEMAX BENJAMINMTI FURNINOVARIVERDALESL COLLECTIONSMEGTHIBAUTVILLEROY & BOCH
Darmowa dostawaDla internetowych zamówień powyżej 5 000zł
Gwarancja zwrotu100% gwarancja zwrotu pieniędzy
Pomoc w wyborzeNasi specjaliści do Twojej dyspozycji