Kategorie


Marka: SL COLLECTION
Kod produktu: SL/500451Z
Dostępność: Na zamówienie
Cechy
  • Kolor: czarny
  • Materiał: MDF
  • Wymiary: h 75 x 100 x 45 cm

Biurko na krzyżaku, w kolorze czarnym i wersji błyszczącej, to nasz absolutny HIT. Mebel piękny, uniwersalny - może służyć jako biureczko w gabinecie, toaletka na kosmetyki  lub konsolka w hallu. Biurko sprawdza się w sypialni, salonie i w przedpokoju postawisz na nim lampę, wyeksponujesz wazony, świeczniki lub ramki do zdjęć. SL Collection to autorska linia mebli stworzona na potrzeby naszych klientów, tego typu biurko jest bardzo kobiece i idealnie oddaje naszą misję by wnętrza miały duszę i były wypełnione nietuzinkowymi i eleganckimi meblami.

Zamawiasz biurko z dwiema szufladami, w kolorze czarnym wersja lakierowana. Wymiary biurka 100x75x45 cm. Istnieje możliwość zmiany uchwytów, na zdjęciu znajdziesz ponumerowane uchwyty możesz wybrać spośród 15 wzorów. Wpisz w uwagach do zamówienia nr uchwytów. Biurko wysyłane rozłożone, nogi do przykręcenia, w komplecie śruby.

Biurka wykonujemy także na indywidualne zamówienie w innym kolorze lub rozmiarze. Wyślij zapytane lub odwiedź Showroom Sweet Living Home Inspirations, zapraszamy!

Napisz recenzję

Uwaga: HTML nie jest dozwolony!