ALBUM TOM FORD BLACK AND WHITE - COFFEE TABLE BOOK

SL/9780847826698
495,00 zł
Obecnie brak na stanie
help_outlineZapytaj o produkt
ALBUM TOM FORD BLACK AND WHITE - COFFEE TABLE BOOK

ALBUM TOM FORD BLACK AND WHITE - COFFEE TABLE BOOK

Akceptuję zasady polityki prywatności  

tag_faces 50 pkt w Programie Lojalnościowym
  POMOC W WYBORZE

Nasi specjaliści do Twojej dyspozycji

  Bezpieczne zakupy

Zaufane metody płatności.

  GWARANCJA ZWROTU

100% gwarancja zwrotu pieniędzy

Tom Ford stał się jedną z wielkich ikon mody. W ostatnim dziesięcioleciu przemienił Gucci z agresywnej marki akcesoriów w jedną z najseksowniejszych marek modowych na świecie. Jego projekty zwiększyły dziesięciokrotnie sprzedaż w Gucci i pomogły zbudować markę Gucci w konglomeracie luksusowych towarów, jakim jest dzisiaj. Ford przywiózł do swoich ubrań styl hard-edged, będący synonimem uroku XXI wieku.

Ta książka jest kompletnym katalogiem prac projektowych Forda zarówno dla Gucci, jak i Yves Saint Laurent w latach 1994-2004. Chroni ona nie tylko projekty odzieży i akcesoriów Forda dla obu domów, ale także odkrywa wielką wizję Forda dla pełnego projektu marki, w tym architekturę, projektowanie sklepów i reklama.

Album Tom Ford zawiera ponad 200 fotografii Richarda Avedona, Mario Testino, Steven'a Meisela, Helmuta Newtona, Herb Rittsa, Terry'ego Richardsona, Craiga McDeana, Todda Eberle'a i wielu innych fotografów, w tym wiele wcześniej niepublikowanych obrazów.

Wydanie zbiegało się z jego odejściem od Gucci, książka ta została stworzona z pełną współpracą Forda, a każda strona odzwierciedla jego wyjątkowy gust. Jest to testament Forda, pełen wyjątkowych momentów, zmieniających granice stylu i zmysłowości w odzieży.

Ilość stron: 304

Język: angielski

Oprawa: twarda

Format: 37x28x6 cm

Data wydania: 2016

Wydawca: Random House

SL/9780847826698

Opis

Wymiary
37x28x6 cm
Materiał
papier
Kolor
biały
czarny

Może ci się również spodobać